Yu-Gi-Oh! TCG Ve PES 2017 Gamescom 2016’da!

Konami, Gamescom 2016’da Yu-Gi-Oh! TCG ve PES 2017’nin olacağını duyurdu.

Yu-Gi-Oh! ve Gamescom 2014 & 2015’in ‘En İyi Spor Oyunu’ Köln’e Geliyor. Konami Digital Entertainment B.V. bu yılki Gamescom’da yer alacak önemli oyunlarını duyurdu; yayıncı Köln’deki etkinlikte Yu-Gi-Oh! TRADING CARD GAME ile merakla beklenen PES 2017’yi gösterecek.

Almanya’nın Köln şehrindeki Koelnmesse GmbH Fuar Merkezinde kapılarını 17 Ağustos Çarşamba günü basına ve 18 Ağustos Perşembe günü oyunculara açacak olan fuarda KONAMI oyunculara ve sektöre yön veren isimlere KONAMI’nin portföyündeki en iyi oyunlardan bazılarına erişim sunacak.

KONAMI hem kapsamlı Yu-Gi-Oh! oyunlarını gösterecek, hem de PES 2017’nin oyuncularla buluşacağı dünya prömiyerini gerçekleştirecek.

KONAMI’nin Yu-Gi-Oh! standı Hall 5.2 / A030 / B031’de
KONAMI’nin PES 2017 standı ise Hall 8.1 / B021’de kurulacak
İş ortakları ve basın için standlar ise Hall 4.2 / A010 / B011’de yer alacak

Yu-Gi-Oh! TRADING CARD GAME 25 milyarı aşan satış rakamıyla dünyanın en çok satan kart oyunudur. Bu strateji oyununda oyuncular Yapı Desteleri ve Güçlendirici Paketlerden topladıkları kartlarla Desteler oluşturmaktadır. İki oyuncu güçlü Yaratıkları, sihirli Büyüleri ve şaşırtıcı Tuzakları temsil eden kartları kullanarak düello yaparlar. İyi tasarlanmış Desteler, güçlü yaratıklar, sağlam bir strateji ve iyi talih Yu-Gi-Oh! TCG’de zaferi de beraberinde getirir. Konami Digital Entertainment B.V. Yu-Gi-Oh! TCG’nin Avrupa ve Okyanusya’daki yegane lisansörü ve hak sahibidir.

PES 2017’nin temelinde ‘Kontrol Gerçekçiliği’ sloganı bulunuyor ve bu da PES’i başarılı yapan en önemli şeyden, yani arkadaşlarınızla keyifli bir maç yapmaktan ödün vermeden yeni kontrol öğeleri ve yeni bir görsel gerçekçilik seviyesi etrafında ödüllü oynanışı daha da üst seviyeye çıkarıyor. Sektöre önde gelen motorlarından Fox Engine bir kez daha seriye güç verirken, KONAMI de özellikle topla ilk buluşma anlarına, pas alıp vermeye ve oyuncuların oynama şekillerine göre adapte olan yapay zekaya önem vererek oyunun ünlü gerçekçiliğini daha da arttıracak. Ziyaretçiler en yeni futbol simülasyonu halka açık dünya prömiyerinde deneyebilecek ve kontrol gerçekçiliği konseptini bizzat tecrübe edebilecekler!

Ayrıntıların ise ilerleyen günlerde bildirileceği de gelen bilgiler arasında.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sarp Hatipoğlu

Oyun müptelasıyım, beni başka ne tanımlar bilemiyorum :)

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir