Yok Artık! Black Ops II DVD’sinde Mass Effect 2 Mi Var?

Yok Artık! Black Ops II DVD’sinde Mass Effect 2 Mi Var?

2012’nin en büyük beklentiye sahip oyunlarından biri olan Black Ops 2 en sonunda çıkışını yaptı. Yaptı yapmasına da, oyuncuların büyük çoğunluğu sabırsızlıkla beklediği Black Ops 2’ye kavuşamadı!

COD resmi forumları, Steam forumları ve Reddit gibi bir dolu forum sitesinde açılan başlıklar, Black Ops’u satın alan büyük bir kesimin oyunlarına kavuşamadıklarını ortaya koyuyor.

Nedeni ise Black Ops 2’nin PC versiyonunu satın alan kullanıcıların sabırsızlıkla başlattıkları kurulum işlemi sırasında oyunun ikinci diskinin yerinde bir başka oyunun bulunduğunu fark etmeleri!

Çünkü toplam iki disk halinde raflardaki yerini alan Black Ops 2’nin PC için basılan geniş çaplı bir kopyasının içerisinden, sıkı durun (!) Mass Effect 2 çıktı!

Dijital oyun sektörünün en büyük rekabetlerinden birine sahne olan EA – Activision mücadelesi söz konusu olduğunda, Black Ops 2’nin içerisinden Mass Effect 2’nin çıkmış olması gerçekten ilginç durum olarak dikkatleri çekiyor.

Şikayetçi kesimin büyük boyutlara ulaştığı durumun nasıl meydana geldiği veya nasıl bir çözüme kavuşturulacağı hakkında yetkililerden henüz bir açıklama gelmiş değil.

İşte bu da büyük fiyaskonun kanıtı!

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?

E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?


E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?

E3 2019'da büyük isimlerin konferansları nasıldı, hangi oyunlar duyuruldu ve ne düşünüyoruz? Duyurulan oyunlar hakkında detaylar, yeni duyurulanlar ve canlı yayını izlerken yaptığımız yorumlar aşağıdaki yönlendirme içeren başlıklarda mevcut. Ubisoft E3 2019 Konferansıyla Hayal Kırıklığı...

Dauntless Mercek Altında

Dauntless Mercek Altında


Dauntless Mercek Altında

Fakir adamın Monster Hunter’ı. Böyle yazınca bir kendimden tiksinmedim desem yalan olur. F2P oyunlara “fakir adamın şusu” yakıştırmasını yapmaktan hoşlanmam, lakin bu başlığın bir nedeni var. Dauntless, gerçekten, Monster Hunter World’e para vermek istemeyen oyuncuları çekmek için yapılmış...

Team Sonic Racing İnceleme

Team Sonic Racing İnceleme


Team Sonic Racing İnceleme

Hepimizin özlediği Kirpi Sonic yeni macerasında pistlerin en hızlısı olmak için mücadele veriyor. Sumo Digital’ın geliştirdiği Sonic & All-Stars Racing Transformed isimli kart yarış oyunu piyasaya sürüldüğü 2012 yılında oldukça olumlu yorumlar elde etti. Öyle ki oyunun Steam sayfasındaki...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir