Yeni Hitman Oyunundan Sızıntı Var!

E3 2015’te duyurulan yeni Hitman oyununa ait yeni bilgiler açığa çıktı.

Square Enix E3 2015’de yeni Hitman oyununu göstermişti. Oyunun bir çeşit Erken Erişim oyunu gibi yayınlanacağını biliyoruz. İlk olarak sadece dijital olarak satışa sunulacak. (8 Aralık 2015 – PC, PlayStation 4 ve Xbox One) 2016 ve sonrasında sürekli olarak yeni görevler, sözleşmeler ve benzeri içerik yayınlamayı amaçlayacak. Bugün, Hitman’in Alphasıyla ilgili internete yeni detaylar sızdı. Hitman ile ilgili bir ankete katılan kullanıcılardan bazıları Alpha’ya davet edildi ve kullanıcılardan bir tanesi ilk izlenimlerini  Reddit üzerinden paylaştı.

Adsız

Kullanıcının izlenimlerinden bazıları şöyle;

“Oyunu oynayabilmek için Xbox 360 Kumandasına sahip olmanız gerekiyor.”

“Şu ana kadar oyundan ciddi anlamda zevk aldım. Oyun Absolution’dan çok Blood Money’e benziyor. Ayrıca donanım konusunda oldukça tüketici bir oyun…”

“Üniformalar oyunda, en azından bu görevde çok önemli bir rol oynuyor. Birçok yol seçeneği bulunuyor. Bina girişi, binanın dışındaki direklerden tırmanabilme, bir pencereye tırmanıp oradan başka pencerelere atlayabilme, arkadaki merdivenleri kullanabilme, garajdan girme… İnteraktif çevre öğeleri (havai fişek gösterisi, yangın alarmı, nesneleri kurcalayabilme, zehir kullanımı, yiyecek kutularına silahları gizleyebilme gibi)”

“Bölüm öncesi seçimler (kıyafet seçimi, yan silahların – zehir gibi – seçimi, bombalar, bulunuyor. Yan görevler işinizi kolaylaştırabiliyor, mesela borsa toplantısının gerçekleşmesini engellemek; birini öldürüyoruz böylece ana hedefimiz yerini almak zorunda kalıyor, bunun gibi…”

Bazı Neogaf oyuncuları ise oynanışa dair birkaç video paylaştı. Kalite kuşkusuz kötü, ama hala oynanışa dair bakışlar yakalanabilinecek seviyede.

Oynanış 1, Oynanış 2, Oynanış 3, Oynanış 4

Kendi görüşümü belirtecek olursam, yayınlanan fragmandan oyunun çıktığı zaman gerçekten güzel bir tecrübe olacağını düşünüyorum. Ancak şimdi ise henüz alfa aşamasında ve önünde büyük bir yol var, daha gelişmelerle ilgili birçok şey duyacağımız gibi, kötü yanlarıyla ilgili de birçok şey duyacağız.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Serhat Çavunt

Strateji, simülasyon ve RYO oyunlarını seven; haritacılık, yabancı diziler ve tarihe ilgi duyan bir genç...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir