Yeni Deus Ex Projeleri Çok Yakında Açıklanacak

Square Enix ve Eidos Montreal, Deus Ex Evreni için yeni projeleri açıklayacaklarını duyurdu.

Deus Ex: Mankind Divided’ın ardından Square Enix ve Editor Montreal’in üzerine yoğunlaşacağı yeni Deus Ex projelerini çok yakında duyurulacak. Çoğul kullanıp ‘projelerini’ kelimesini ekliyoruz, çünkü Deus Ex’in sadece 1 projesi değil, daha fazlası duyurulacak. En azından şimdilik bilinen bilgilerin bu yönde olduğunu belirtebiliriz.

GamingBolt’un haberine göre, Deus Ex’in resmi Twitch hesabı üzerinden 8 Haziran günü, Türkiye saatiyle 21:30’da yapılacak yayınla birlikte, Deus Ex Evreni için yeni projeler açıklanacak. ‘Daha Deus Ex: Mankind Divided çıkmadan, yeni proje de neyin nesi?’ diye biz de düşündük, ama şu an için konuyla ilgili net bir detay yok. Yayın sırasında, Deus Ex: Mankind Divided’a da yer verilecek.

Deus Ex: Mankind Divided, 23 Ağustos’ta Xbox One, PC ve PlayStation 4 için çıkış yapacak.

 

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Deniz Kocatürk

Amiga 500 ve Atari'yle oyunlara ilgisi artan Deniz, eve bilgisayarın gelmesiyle birlikte hem oyunlara, hem de bilgisayarın kendisine daha çok vakit ayırmaya başladı. Aradan yıllar geçti ve bu ilgi sayesinde kendisini yazı yazmaya verdi ve basın kanadına geçti. Amatör olarak başladığı bu işe profesyonelleşerek devam ediyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir