Yeni Batman Oyunu Yolda!

Daha Batman: Arkham Origins raflardaki yerini almadan yeni bir Batman projesinin yolda olduğu ortaya çıktı!

Batman serisinde yaşanan gelişmeleri an be an takip eden oyuncuların iyi bilecekleri üzere Warner Bros. Montreal çatısında hazırlanmakta olan en yeni Batman projesi olan Arkham Origins’in seslendirme kadrosunda Batman rolünü bugüne dek üstlenen Kevin Conroy’un yer alıp almayacağı muallakta kalan bir konuydu. En sonunda Kevin Conroy konuyla ilgili sessizliğini bozdu ve Twitter üzerinden yayımladığı bir mesajla Arkham Origins’de Bruce Wayne karakterini seslendirmediğini ve söz konusu rolün daha önce Assassin’s Creed serisinde Ezio Auditore karakterini seslendiren Roger Craig Smith’e devredildiğini belirtti.

Ancak bu üzücü haberle hayranlarını yasa boğan Conroy aynı zamanda farkında olmadan bir “gaf” yaparak büyük bir sırrı da ortaya çıkardı. Çünkü Conroy, Arkham Origins’de yer almadığını, bir başka Batman projesinde yer aldığını belirtti! Ne yazık ki orijinal mesajı sizlerle paylaşamıyoruz, lakin Conroy kısa bir süre sonra ne kadar büyük bir hata yaptığını anlamış olacak ki söz konusu tweet’ini siliverdi…

Görünen o ki, Arkham efsanesi Arkham Origins ile son bulmayacak. Fakat yeni projenin ne zaman gün yüzüne çıkacağı veya arkasında hangi ekibin yer aldığı şimdilik bir sır.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Kerem AYVAZsercan Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
sercan
Ziyaretçi
sercan

yuh artık

Kerem AYVAZ
Ziyaretçi
Kerem AYVAZ

Evet belli zaten.Oyunu Warner Bros yaparken Rocksteady diğer oyun üzerinde çalışıyor.