Yakında Steam Aksesuarlarını Kişiseleştirebileceğiz

Valve, Steam aksesuarlarını kişiselleştirmek için, şimdilik sınırlı sayıda da olsa, pek çok seçeneği yakında Steam Mağazası’na ekleyecek!

Geçtiğimiz yıl çıkışını gerçekleştiren ve şahsen kendi adıma deneyimleyip beğendiğim ve piyasadaki klasik oyun kontrolcülerinin kapsamadığı oyunları kapsayabilecek potansiyele sahip bir oyun kumandası alternatifiydi Steam Kontrolcüsü. Resmi olarak henüz Türkiye’de Steam Link ile birlikte satılmayan bu ürünler, Dünya’da büyük bir beğeni ile karşılandı.

Valve bu beğeniye, kullanıcıların ürünlerini kişiselleştirebilmelerini sağlayacak yeni tasarımlar piyasaya sürerek karşılık verecek gibi görünüyor. Çünkü Steam Mağazasında bunun ile ilgili yeni bir sayfa karşımıza çıktı bile.

Her ne kadar Steam Mağazası üzerinden Türkiye’ye sadece dijital satış yapılabiliyor olsa da, geleceğin neler getireceğini bilemeyiz.

Şimdilik oldukça kısıtlı olan tasarımlar, ileride Valve’ın veya üçüncü parti şirket veya tasarımcıların yeni tasarımlarıyla daha da artacaktır.

Steam Mağazasında, Steam Kontrolcüsü için USB’si, arka kapağı, üç adet CS:GO ve bir adet Portal tasarımı ve taşıma kabı bulunurken, Steam Link içinse üç adet CS:GO tasarımı bulunmakta.

Bu ürünlerin Türkiye dışındaki mağazalarda paket olarak satıldığı bilgisini de paylaşalım.

 

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Mehmet Arda Gündüz

Okan Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık öğrencisi, TaleWorlds destekçisi, Valve çevirmeni ve çeviri tutkunu.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir