Xbox 720’ye Adım Adım İlerliyoruz

Xbox 720 ile ilgili haberler her geçen gün artarak devam ediyor. Son söylentilere göre önümüzdeki birkaç gün içinde yapılacak bir programda Xbox 720’den bilgiler açıklanacak. Bu söylentinin hızla yayılması üzerine Microsoft bir bildiri yayınladı. Yakında yapılacak program hakkındaki söylentileri yalanlayan Microsoft yetkilileri, bu programın her sene yapılan olağan bir buluşma olduğunu ve şu an Xbox ile ilgili paylaşacak bir şeyleri olmadığını söyledi.

Söylentilere konu olan buluşma önümüzdeki 3 gün içinde gerçekleştirilecek. Xbox platformu, oyunları ve soru cevap başlıklar, buluşmanın temel maddeleri.

İşte söylentilere kaynak olan kısım asıl şimdi geliyor. Bu buluşmalara sadece davet edilenler girebiliyor. Bu yüzden Microsoft yeni Xbox ile ilgili bu ayrıcalıklı kişilere açıklama yapabilir. Katılımcılar ile NDA (gizlilik antlaşması) yapılacağı tahmin ediliyor ama bir sızdırma olması muhtemel.

Güya bu buluşmaya katılacağını söyleyen Superannuation (bir oyun muhabiri), bu programı ima eden birkaç mesaj gönderdi. “Microsoft’un bu seneki 2014 mali yıl toplantısında seçilmiş basın mensupları mı olacak? Ben sadece Microsoft ile birlikte çalışanların olacağını zannetmiştim. Demek ki Xbox hakkında davetiyeli birkaç bilgilendirme toplantısı yapılacak.”

Oyuncuların çoğu PS4’ün böyle bir yol haritasıyla açıklanacağını düşünüyordu ama olmadı. Demek ki, eğer söylentiler doğruysa, Xbox’a nasipmiş.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Bersun Turna

Paradox grand strategy'lerini ver bana, başka ihsan istemem.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir