Xbox 360 Bayramda Hediyeli

Microsoft, Xbox 360 oyun konsolunun 4 GB ve 250 GB’lık piyasada mevcut tüm paketlerine PES 2013 oyununun ücretsiz olarak eklendiğini duyurdu. Bayram tatilinde ve sonrasında Xbox 360 satın alanlar, en keyifli derbileri evlerinin konforunda doyasıya yaşayacaklar.

Microsoft, 3 Ağustos 2013’ten itibaren bayram tatili süresince ve sonrasında Xbox 360 oyun konsolu satın alan herkesin piyasa değeri 89 TL olan PES (Pro Evolution Soccer) 2013 oyununa bedava sahip olacağını duyurdu. Kampanyadan Xbox 360’ın piyasada mevcut olan 4 GB ve 250 GB’lik paketlerinden herhangi birini satın alan herkes anında faydalanabilecek.

Dünyanın en gerçekçi futbol simülasyonlarından biri olarak gösterilen PES serisi, dünyanın en ünlü oyuncularının kişisel oyun tarzlarını göz alıcı stadyumlar ve gerçekçi tezahüratlar eşliğinde ekrana yansıtıyor. PES 2013, Süper Toto Süper Lig ve UEFA Şampiyonlar Ligi de dahil olmak üzere dünyanın önde gelen liglerinden yüzlerce takımın heyecan dolu mücadelesini oturma odanızın merkezine taşıyor.

Kampanya, tüm teknomarketlerde Ağustos ayı sonuna kadar geçerli olacak.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir