Wolfenstein: The New Colossus E3 2016’da Sızdı!

E3 2016’da Quake: Champions fragmanı gösterilmeden hemen önce, Wolfenstein: The New Colossus adlı yeni bir oyun ismi sızdırıldı!

Kim bilir, belki de onu birileri oraya bilerek koymuştur. E3 2016’nın Bethesda konferansı gerçek anlamda başlarken, sürpriz bir oyun duyuruldu. Yayında karşımıza ilk çıkan şey, yeni Quake: Champions duyuru fragmanı oldu. Ancak, hemen öncesinde Bethesda, fragmanı sanki komut ekranından çalıştırıyormuş gibi havalı bir açılış yaparken ekranda beliren kodlar arasında yeni Wolfenstein olması neredeyse kesin olan o isim gözümüze çarptı: New Colossus!

Görsele baktığımız zaman, The New Order ve The Old Blood gibi önceki çıkmış Wolfenstein oyunlarının isimlerini ve DOOM gibi son zamanlarda çıkan oyunları görüyoruz. Ve hemen yanlarında da çıkış tarihleri yer alıyor. Ancak, henüz duymadığımız ve Wolfenstein: The New Colossus olarak benimsediğimiz satırın karşısında herhangi bir tarih yer almıyor.

Bunun oraya “yanlışlıkla” konulma ihtimali olduğunu hiç sanmıyorum. Bethesda bize bilerek yeni Wolfenstein spin-off oyununu sızdırdı sevgili okurlar. Bize de bunu sizlerle paylaşıp, merakla beklemek düştü elbet. Aşağıdaki videoda 1:12:23’te sızdırılan oyunun ismini görebilirsiniz.

https://youtu.be/Z_1mzhRQSsM?t=4343

E3 2016 Konferansları Ve Fuar Alanını Canlı/Tekrar İzleyin!

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Savaş Coruh

Başta RPG türevleri, ardından RTS ve TBS türü oyun hastası. Bethesda Softworks fanatiği olarak da bilinir. Her zaman için Orta-dünya'da Saruman, Çok Çok Uzak Galaksi'de Sithler ve Elder Scrolls'ta Karanlık Kardeşlik gibi dışlanan tarafta olmuştur. Oyunlarda en azılı haydut, en pis hırsız veya eli kanlı bir vampirdir. Bethesda rulez...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir