Witcher 3’ün Kayıt Dosyaları GOTY Sürümü ile Uyumlu Olmayacak

CD Projekt RED Topluluk Yöneticisi Marcin Momot, Witcher 3’ün normal sürümdeki kayıt dosyalarının GOTY sürümü ile uyumlu olmayacağını açıkladı.

Witcher 3’ün birkaç gün önce resmi olarak tanıtımı yapılan Game of the Year sürümü oyuncular tarafından büyük bir merakla bekleniyor. CD Projekt RED forumlarında, önceki sürümlerdeki kayıt dosyalarının GOTY ile uyumlu olup olmayacağının sorulması üzerine Marcin Momot kötü haberi verdi.

Konsollardaki kayıt dosyaları farklı oyun sürümleri ile uyumlu olmayacak (Örneğin GOTY ve normal sürümler). Bunun sebebi; sistemlerin farklı sürümleri farklı birer ürün olarak görmesi. Bu bizim seçimimize kalan bir şey değil. Üzgünüz.” diyen Momot konsol oyuncuları için gerekli bilgilendirmeyi yaptı. Ancak PC platformunda durumun ne olacağı ile alakalı herhangi bir açıklama yapmaması da dikkat çekti. Ayrıca ek olarak Twitter hesabından da GOTY sürümü ile birlikte oyunun başarım listesinin elden geçeceğini ve yepyeni başarımların oyunculara sunulacağını belirtti.

Witcher 3: Wild Hunt Game of the Year Edition 30 Ağustos 2016 tarihinde; PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için piyasadaki yerini alacak. Beklendiği gibi oyun için sunulan Hearts of Stone ve Blood and Wine isimli genişletme paketleri ile tüm diğer DLC’ler bu sürümde bulunacak. Resmi olarak açıklanan herhangi bir fiyat bulunmasa da Amazon üzerinde yer alan listelemeye göre Amerika’da 49.99$ fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir