Witcher 3’e Witcher 2 Büyüklüğünde Ek Paket!

CD Projekt RED, The Witcher 3: Wild Hunt’ı uzun süre sürdürmeye kararlı.

CD Projekt RED ekibi tarafından geliştirilen ve yılın en iyi oyunlardan biri olarak görülen The Witcher 3: Wild Hunt zaten uzun olan oynanış süresini gelen ek paketler ile birlikte iyice uzatıyordu. Fakat şimdi gelecek olan iki ek paket, serinin önceki oyunu The Witcher 2: Assassins of Kings büyüklüğünde olacak. Gelecek iki paket sayesinde oyuna 30 saatlik oynanış süresi daha eklenecek.

Oyun Yönetmeni Konrad Tomaszkiewicz Gamereactor’a yaptığı açıklamada “Genişletme paketleri ana oyunda sahip olduğunuz unsurları ve daha fazlasını içeren, yepyeni bir hikaye akışına sahip şekilde olacaklar” dedi ve ekledi “Ayrıca uzun da sayılırlar. İlk paket 10 saat civarı, ikinci paket ise 20 saat civarında olacak. Hatta sanırsam daha büyük bile olabilirler, çünkü durum hep bu noktaya geliyor. Ancak şimdilik hiçbir şey için söz veremem.”

Bu iki paketten ilki olan Hearts of Stone’un Ekim ayında çıkacağı söylendi. İkinci paket Blood and Wine içinse şimdilik belirli bir zaman verilmese de 2016’nın ilk çeyreğinde çıkması planlanıyor.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir