Witcher 3 Game of the Year Edition Geliyor

Serinin yapımcı firması CD Projekt RED; Witcher 3: Wild Hunt için Game of the Year sürümünün geliştirildiğini resmen açıkladı.

Oyunculardan ve oyun sitelerinden aldığı olumlu tepkilerle yılın oyunu seçilmeyi başaran Witcher 3: Wild Hunt için GOTY sürümünün geliştirildiği doğrulandı. Eurogamer’la röportaj gerçekleştiren CD Projekt RED Oyun Yönetmeni Konrad Tomaszkiewicz, bu sürümün geliştirilme aşamasında olduğunu paylaştı.

Konrad Tomaszkiewicz “Şu ana kadar oyuna gelen tüm ücretsiz DLC’ler ve güncellemelerden sonra -bunlara oyunun arayüzünü ve mekaniklerini değiştiren geliştirmeler de dahil- pek çok oyuncu bir çeşit yılın oyunu sürümü geliştirip geliştiremeyeceğimizi sormuştu. Şimdi ise bunu doğruladığım için çok mutluyum. Böyle bir sürümü yayınlamak gibi bir planımız var. Gelecekte çıkış tarihini de içeren bazı bilgiler paylaşacağız. Bu arada hayranlarımıza verdikleri destek için çok teşekkür ediyorum, kelimenin tam anlamıyla muhteşemler!” açıklamasını yaparak tüm Witcher hayranlarını sevindirdi.

Alman oyun derecelendirme şirketi USK’nin resmi internet sitesinde GOTY sürümünün yaş derecelendirmesi 18 olarak belirtildi. Ayrıca Eurogamer, kaynaklarından elde ettiklerini belirttikleri açıklamada, Witcher 3: Game of the Year Edition’ın 26 Ağustos’ta çıkacağını belirtti.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir