Whore Of The Orient Yalan Mı Oldu?

Dağılan Team Bondi’nin geri kalan üyeleri tarafından tasarlanmakta olan Whore of the Orient iptal edilmiş olabilir!

Dijital oyun sektöründeki gelişmeleri yakından takip edenlerin iyi bileceği üzere ultra gerçekçi mimikleriyle ön plana çıkan, ancak oynanışta karşılaşılan yavanlık nedeniyle pek fazla ilgi göremeyen L.A.Noire’in ardından kapanan Team Bondi, Kennedy Miller Mitchel adlı firmanın himayesinde bir yeniden yapılanma sürecine girmişti. Firmanın yeni bulduğu kan damarı sayesinde üzerinde çalışmaya başladı “Whore of the Orient” adında da bir oyunları bulunmaktaydı. Ancak son gelişmelere bakılırsa “Whore of the Orient” tozlu raflardaki yerini almış olabilir…

Böyle diyoruz, lakin Kennedy Miller Mitchell bugün itibariyle Sidney’de bulunan stüdyolarını kapattıklarını duyurdular. Sebep ise firmanın yeni nesil konsollara adaptasyonu sürecinde ortak çalışılan Warner Bros. ile yolların ayrılması olarak belirtiliyor. İddiaya kaynaklık eden MCV’nin konuyla ilgili görüştüğü KMM firması yetkilileri ise sıra dışı bir oyun olacağına inandıkları “Whore of the Orient”in geliştirilmesi fikrinden vazgeçmedikleri ve bunun gerçek olabilmesi adına yatırımcı ortağı arayışında olduklarını dile getirdiler.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir