Whore Of The Orient Ölmedi!

L.A.Noire’ın beklenmedik hezimetinin ardından dağılmak zorunda kalan ve daha sonra Kennedy Miller Mitchell’in sahip çıkmasıyla yeni bir projeye başlayan Team Bondi’den müjde! Merakla beklenen Whore Of The Orient ölmedi!

Yaşanan mali kriz sonrası iptal olma noktasına kadar gelen Team Bondi’nin yeni dedektiflik oyunu Whore Of The Orient aradığı taze kanı buldu! Avustralya menşeli firma yine Sidney merkezli bir toplum kuruluşu olan ve sinema vb. alanlardaki çalışmalara mali destek sağlayan New South Wales İnteraktif Medya Fonundan yardım almayı başardı. Fon kapsamında 200.000 dolarlık bir destek almayı başaran firma, her ne kadar büyük bütçeli bir oyunu tamamlayabilmek için yeterli bir kaynak bulamamış olsa da Whore Of The Orient projesini sürdürmekte kararlı olduğunu göstermiş oldu.

Umalım da en yakın zamanda gerekli parayı elde edecek bir yol bulunur da bir kez daha sahalara döneriz…

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir