Watch Dogs’un Grafik Kalitesi “Kesinlikle” Düşürülmeyecek

Watch Dogs’un Grafik Kalitesi “Kesinlikle” Düşürülmeyecek

Geçtiğimiz günlerde Ubisoft E3′de tanıttığı grafikleri düşürdüğü konusunda suçlamalara maruz kalmıştı. Ubisoft bu konudaki iddiaların kesinlikle mümkün olmadığını belirterek yalanladı.

Ubisoftun ileri gelen yetkililerinden Tessa Vilyn Oyun grafiklerinin E3′den bu yana geçen zamanda düşürüldüğüne veya düşürüleceğine dair olan iddialara karşın “Oyunun grafik kalitesi kesinlikle düşürülmedi ve düşürülmeyecek.” şeklinde bir tweet atarak bu iddiaları yalanlamış oldu.

“Oyun grafiklerinin güzel olması önemli bir konu ve hoşuma gidiyor, bizim aylak aylak dolaştığımızı düşünüyorlar ama durum kesinlikle çok farklı. Watch Dogs kesinlikle, kesinlikle gerçek bir yeni nesil oyunudur.” şeklinde ekleme yaptı.

Bu iddialara sebebiyet veren bir video geçen günlerde ortaya çıkmıştı ve “Gerçekten E3′den bu yana oyunun grafiklerinde bir düşüş oldu da biz mi farkına varamadık?” düşüncesi bazı oyunseverlerin aklını karıştırmıştı. Yayınlanan bir GIF ile oyunun E3′de veya tanıtım videolarında göründüğü kadar güzel görünmediği söylenmiş.

Vilyn bunların üzerine tekrar sözlerine ekleme yaparak “İnanın bana, oyunun grafiklerinde bir düşürme yapılmadı” dedi.

Vilyn’in sözleri geçen sene bu konuda açıklama yapan yaratıcı yönetmen Jonathan Morin’inkilere çok benzer. “Oyun grafiklerinde kesinlikle bir düşürmeye gidilmeyecek, özellikle de yeni nesil konsollarda.” şeklinde bir açıklama yapmıştı.

Sözlerine “Hatta tam tersi, E3′den bu yana grafiklerde bir geliştirme yapıldı ama düşürme asla yapılmadı” diye devam etti.

İşte o mağlum GIF http://i.minus.com/iboqqHgyy5tOsD.gif

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Çıkmadan Imperator Rome Hakkında Bilgi Edinin

Çıkmadan Imperator Rome Hakkında Bilgi Edinin


Çıkmadan Imperator Rome Hakkında Bilgi Edinin

Satışa sunulmadan yeni devasa strateji oyunu Imperator Rome'u bizden öğrenin. "Paradox’un yeni eseri Imperator Rome’u çıkmadan oynuyor, sizler için tecrübe ediyoruz. Devasa strateji oyunu denince akla uzun yıllardır Paradox dışında başka bir firma gelmiyor. Geliştirdikleri oyunlar...

PlayStation 5 Hakkındaki İlk Bilgiler Geldi

PlayStation 5 Hakkındaki İlk Bilgiler Geldi


PlayStation 5 Hakkındaki İlk Bilgiler Geldi

PlayStation 4’ün Sistem Mimarisi Lideri olan Mark Cerny, gerçekleştirdiği röportajda PlayStation 5 hakkında ilk bilgileri açıkladı. Sony’nin yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5 üzerinde birkaç yıldır çalıştığını hepimiz biliyoruz. Ancak şimdiye dek birkaç ima ve sızıntı dışında elimize pek...

Role Playing Yaparken Dikkat Edin

Role Playing Yaparken Dikkat Edin


Role Playing Yaparken Dikkat Edin

Bir oyun ya da evren ile alakalı rol yaparak ilerlettiğiniz eğlenceniz baltalanırsa nasıl toparlarsınız? İşte size bir örnek. Öncelikle bu içeriğin kaynak (source) olarak https://yabgunizampasha.com olduğunu belirtelim. Daha fazla içerik, sadece oyun değik, kültür, dünya, tarih gibi nice...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir