Watch Dogs’un Grafik Kalitesi “Kesinlikle” Düşürülmeyecek

Watch Dogs’un Grafik Kalitesi “Kesinlikle” Düşürülmeyecek

Geçtiğimiz günlerde Ubisoft E3′de tanıttığı grafikleri düşürdüğü konusunda suçlamalara maruz kalmıştı. Ubisoft bu konudaki iddiaların kesinlikle mümkün olmadığını belirterek yalanladı.

Ubisoftun ileri gelen yetkililerinden Tessa Vilyn Oyun grafiklerinin E3′den bu yana geçen zamanda düşürüldüğüne veya düşürüleceğine dair olan iddialara karşın “Oyunun grafik kalitesi kesinlikle düşürülmedi ve düşürülmeyecek.” şeklinde bir tweet atarak bu iddiaları yalanlamış oldu.

“Oyun grafiklerinin güzel olması önemli bir konu ve hoşuma gidiyor, bizim aylak aylak dolaştığımızı düşünüyorlar ama durum kesinlikle çok farklı. Watch Dogs kesinlikle, kesinlikle gerçek bir yeni nesil oyunudur.” şeklinde ekleme yaptı.

Bu iddialara sebebiyet veren bir video geçen günlerde ortaya çıkmıştı ve “Gerçekten E3′den bu yana oyunun grafiklerinde bir düşüş oldu da biz mi farkına varamadık?” düşüncesi bazı oyunseverlerin aklını karıştırmıştı. Yayınlanan bir GIF ile oyunun E3′de veya tanıtım videolarında göründüğü kadar güzel görünmediği söylenmiş.

Vilyn bunların üzerine tekrar sözlerine ekleme yaparak “İnanın bana, oyunun grafiklerinde bir düşürme yapılmadı” dedi.

Vilyn’in sözleri geçen sene bu konuda açıklama yapan yaratıcı yönetmen Jonathan Morin’inkilere çok benzer. “Oyun grafiklerinde kesinlikle bir düşürmeye gidilmeyecek, özellikle de yeni nesil konsollarda.” şeklinde bir açıklama yapmıştı.

Sözlerine “Hatta tam tersi, E3′den bu yana grafiklerde bir geliştirme yapıldı ama düşürme asla yapılmadı” diye devam etti.

İşte o mağlum GIF http://i.minus.com/iboqqHgyy5tOsD.gif

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Hitman 2 İnceleme

Hitman 2 İnceleme


OFD: 80.0%

Hitman 2 İnceleme

OFD: 80.0%

Keli ve barkoduyla gönüllerimize taht kuran Ajan 47 birbirinden zorlu yeni suikastlar için geri dönüyor. Piyasaya ilk olarak 2000 yılında giriş yapan Hitman serisi, geçen zaman içerisinde gizlilik oyunları arasında oldukça önem arz eden bir seri haline dönüştü. Keli, barkodu, kırmızı...

Fallout 76 İncelemesi

Fallout 76 İncelemesi


OFD: 40.0%

Fallout 76 İncelemesi

OFD: 40.0%

Savaş, savaş asl… anlaşılan bazen değişiyormuş Hani bazı zamanlar bir oyun çıkacak olduğu vakit, daha sonra sükut-u hayale uğramamak adına, beklentilerinizi en aşağıda tutarsınız. Hakeza ben de Fallout 76 için aynen böyle yaptım. Beklentilerimi düşük tuttum, gelecek olan oyunun bir ara ürün...

Darksiders III’ün Giriş Videosu Yayımlandı

Darksiders III'ün Giriş Videosu Yayımlandı


Darksiders III'ün Giriş Videosu Yayımlandı

Atlıların hikayesini merak edenler bu videoya Darksiders III'ün çıkışına yaklaştığımız her geçen gün, oyun hakkında daha fazla içerik ortaya çıkmaya devam ediyor. Bugün ortaya çıkan video ise oyundaki atlılarımıza daha geniş bir bakış atmamızı ve Fury'nin neden şuan ki görevine çıktığını...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir