Walking Dead: Episode 5’e Az Kaldı

Çizgi roman dünyasının ardından televizyonlarda da fırtınalar estiren Walking Dead serisinin, aksiyon macera ve korkuyu güzel bir biçimde harmanlayarak oyuncuların beğenisini kazanan ilk dijital oyun denemesinde ilk sezonun bitmesine yalnızca saatler kaldı ve merakla beklediğimiz final bölümünün videosu da en sonunda yayınlandı!

Telltale Games’in önceleri tek başına, daha sonra ise Skybound firmasının desteği ve yazar kadrosuna kattığı Garry Whitta gibi değerli bir isimle devam ettirdiği The Walking Dead serisinin final bölümü yarın bizlerle buluşuyor. Bu önemli günün arifesinde yapımcı firmanın bizlere son bölümde ne gibi sürprizler sunacağının ipuçlarını veren trailer videosu da yayınlandı.

Clementine’ı kurtarabilecek miyiz? Aylardır hayatta kalması için bin bir güçlüğe göğüs gerdiğimiz Lee’ye ne olacak? Tüm bunlar olurken arkadaşlarımızdan birini daha kurban verecek miyiz? İşte tüm bu soruların cevaplarını olmasa da ipuçlarını alabileceğimiz video sizlerle…

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir