Vikings Wolves of Midgard Dikkat Çekiyor

Vikings Wolves of Midgard Dikkat Çekiyor

Kalypso Media ve Games Farm’ın birlikte geliştirmeye başladıkları yeni aksiyon RPG oyunu Vikings Wolves of Midgard, bütün berserkerları savaşa çağırıyor!

Çıkışını 2017’nin başlarında tamamlayacak olan Vikings bizi Midgard’da büyük bir maceraya çıkaracak. Biz ise Ulfung kabilesinin şefi olarak ateş, buz devlerine ve Ragnarök’ün diğer bütün yaratıklarına karşı dünyamızı savunacağız. Oyunu tek başımıza veya istersek arkadaşlarımızla online co-op şeklinde oynayabileceğiz.

Silah yelpazemiz kılıçlardan baltalara, mızraklardan oklara ve çift elle kullanabileceğimiz silahlar ve daha niceleri ile çeşitlenecek, savaşlarda kazandığımız kan puanları ile de büyü güçlerimizi güçlendirebileceğiz. Senaryo modunun yanında aynı zamanda Trials of the Gods (Tanrıların Sınavı) modu ile yeteneklerimizi sınayıp güçlü ödüller edineceğiz. Oyunun diğer özellikleri şöyle sıralanıyor:

  • Fantezi ile İskandinav Mitolojisi Bir Arada: Midgard’dan Niflheim’a veya kaynar dünya Balheim’a ister vahşi bir Viking savaşçısı, isterse de acımasız bir skjaldmö olarak seyahatler et.
  • Ölümcül Fimbulwinter: Buz soğuklarına karşı gel ve doğanın öfkesine karşı hayatta kalmaya çalış.
  • Tanrılara Hürmet: Ölen düşmanlarımızdan kan topla ve onları Tanrılardan yeni hediyeler almak adına sunaklarda kurban et.
  • Berserker Öfkesi: Öfke odunu aktifleştirip düşmanlarını kana bula.
  • Savaş Sanatı: Kılıçlar, baltalar, asalar ve bir çok silahta potansiyelini ortaya çıkarıp yeteneklerinde ustalaş.
  • Tanrıların Kudreti: Loki ve Thor’un tılsımlarını kuşanıp Tanrıların güçlerini seninmiş gibi kullan.
  • Kurt Klanı: Köyünü yeniden oluştur ve klanını zafere götür. Yeni ekipman ve içerik için silah, zırh, rün ustası veya taverna gibi yapılar inşa et.
  • Efsanevi Silahlar: Çeşitli silah ve zırhların dört bir yana dağılmış parçalarını toplayıp yeniden oluştur.
  • Bitmeyen Macera: Yeni Oyun+ modu ile oyuna her zamankinden daha güçlü bir şekilde başla.
  • Yıkılabilir Çevre: Düşmanlarını tepelerden atarak veya kayaların altında ezerek çevrenden yararlan.

 

Vikings: Wolvese of Midgard dediğimiz gibi 2017 tarihinde satışa sunulacak. PlayStation 4, Xbox One, PC, Mac ve Linux platformlarında erişilebilecek. Oyunu Steam üzerinden alacaklar %15 ucuza ön sipariş edebilirler.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
2
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 Geliyor

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 Geliyor


Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 Geliyor

Paradox’u genel olarak devasa strateji oyunlarından tanıyoruz ama bünyesinde tonlarca isim/dağıtım haklarını barındırdığı oyun da var. Bunlardan birisi de işte bu kült seri ve GDC’de duyuruldu. San Francisco’da GDC gerçekleştiriliyor, oyun geliştiricileri konferansı, önemli birçok sektörel...

Mass Effect’i Modlu Oynamanızı Tavsiye Ediyoruz

Mass Effect'i Modlu Oynamanızı Tavsiye Ediyoruz


Mass Effect'i Modlu Oynamanızı Tavsiye Ediyoruz

Bir klasik, Mass Effect, birçok kez bitirilebilir. Ancak hiçbiri bu kadar güzel gözükmez. Neyden mi bahsediyoruz? Elbette modlanabilmesinden. Eğer Mass Effect'i henüz oynamadıysanız ya da tekrar oynamak istyorsanız Ahmet'e kulak verin. Kendisinin hazırladığı mühim modlama rehberi vesilesiyle...

Google Yeni Oyun Platformunu Duyurdu!

Google Yeni Oyun Platformunu Duyurdu!


Google Yeni Oyun Platformunu Duyurdu!

Dev şirket sonunda ağzındaki baklayı çıkardı   Google uzun süredir konsol/PC oyunları piyasasına adımını atmak için adım saymaktaydı. Kapalı kapılar arkasındaki anlaşmalar, eleman alımları, Project Stream ve konsol planı dedikoduları derken sonunda Google'ın yeni projesi ortaya...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir