Vikings Wolves of Midgard Dikkat Çekiyor

Vikings Wolves of Midgard Dikkat Çekiyor

Kalypso Media ve Games Farm’ın birlikte geliştirmeye başladıkları yeni aksiyon RPG oyunu Vikings Wolves of Midgard, bütün berserkerları savaşa çağırıyor!

Çıkışını 2017’nin başlarında tamamlayacak olan Vikings bizi Midgard’da büyük bir maceraya çıkaracak. Biz ise Ulfung kabilesinin şefi olarak ateş, buz devlerine ve Ragnarök’ün diğer bütün yaratıklarına karşı dünyamızı savunacağız. Oyunu tek başımıza veya istersek arkadaşlarımızla online co-op şeklinde oynayabileceğiz.

Silah yelpazemiz kılıçlardan baltalara, mızraklardan oklara ve çift elle kullanabileceğimiz silahlar ve daha niceleri ile çeşitlenecek, savaşlarda kazandığımız kan puanları ile de büyü güçlerimizi güçlendirebileceğiz. Senaryo modunun yanında aynı zamanda Trials of the Gods (Tanrıların Sınavı) modu ile yeteneklerimizi sınayıp güçlü ödüller edineceğiz. Oyunun diğer özellikleri şöyle sıralanıyor:

  • Fantezi ile İskandinav Mitolojisi Bir Arada: Midgard’dan Niflheim’a veya kaynar dünya Balheim’a ister vahşi bir Viking savaşçısı, isterse de acımasız bir skjaldmö olarak seyahatler et.
  • Ölümcül Fimbulwinter: Buz soğuklarına karşı gel ve doğanın öfkesine karşı hayatta kalmaya çalış.
  • Tanrılara Hürmet: Ölen düşmanlarımızdan kan topla ve onları Tanrılardan yeni hediyeler almak adına sunaklarda kurban et.
  • Berserker Öfkesi: Öfke odunu aktifleştirip düşmanlarını kana bula.
  • Savaş Sanatı: Kılıçlar, baltalar, asalar ve bir çok silahta potansiyelini ortaya çıkarıp yeteneklerinde ustalaş.
  • Tanrıların Kudreti: Loki ve Thor’un tılsımlarını kuşanıp Tanrıların güçlerini seninmiş gibi kullan.
  • Kurt Klanı: Köyünü yeniden oluştur ve klanını zafere götür. Yeni ekipman ve içerik için silah, zırh, rün ustası veya taverna gibi yapılar inşa et.
  • Efsanevi Silahlar: Çeşitli silah ve zırhların dört bir yana dağılmış parçalarını toplayıp yeniden oluştur.
  • Bitmeyen Macera: Yeni Oyun+ modu ile oyuna her zamankinden daha güçlü bir şekilde başla.
  • Yıkılabilir Çevre: Düşmanlarını tepelerden atarak veya kayaların altında ezerek çevrenden yararlan.

 

Vikings: Wolvese of Midgard dediğimiz gibi 2017 tarihinde satışa sunulacak. PlayStation 4, Xbox One, PC, Mac ve Linux platformlarında erişilebilecek. Oyunu Steam üzerinden alacaklar %15 ucuza ön sipariş edebilirler.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
2
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Rage 2 İçin Ne Düşünüyoruz?

Rage 2 İçin Ne Düşünüyoruz?


Rage 2 İçin Ne Düşünüyoruz?

Rage 2 beni karışık duygulara gark eden bir yapım oldu. Böyle sevmek ile nefret etmek arasında dalga dalga gidip geldim sürekli. Bu karmakarışık duyguların sebebi, oyunu çok büyük bir heyecanla beklemiş olmam ve buna binaen hayal kırıklığına uğramam değil. Hatta Rage 2 son dönemde piyasaya...

Total War Three Kingdoms İncelemesi

Total War Three Kingdoms İncelemesi


Total War Three Kingdoms İncelemesi

23 Mayıs’da satışa sunulacak olan Total War Three Kingdoms ile Total War ailesi Çin’i, evet Çin’i ziyaret ediyor. Çoğu kişi Rome 2’nin çıkmasından sonra Medieval 3’ü gelir deniyordu, Çin söylentileri ve talepleri olsa da ihtimal verilmezken, gelen o duyuru ile çekirdek Total War kitlesi bir yana...

Pax Nova Nasıl Bir Oyun?

Pax Nova Nasıl Bir Oyun?


Pax Nova Nasıl Bir Oyun?

Pax Nova; Stellaris, Endless Space, Galactic Civilizations ve Masters of Orion serileri gibi 4x uzay stratejisi türünde bir oyun. Bu yapımlardan yegane farkı ise kendisinin şuan erken erişimde olması. Erken erişim dedim diye hemen yüzünüzü buruşturmayın, yukarıda saydıklarımın bir kısmı da...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir