Uplay Genişlemeye Devam Ediyor

Ubisoft’un dijital oyun marketi Uplay’de artık diğer firmaları da görebileceğiz.

Tartışmasız olarak Steam’in öncelik ettiği dijital oyunculuktan pay almak umudu ile kurulmuş olan Ubisoft’un hizmeti Uplay, çok yakında farklı firmaların oyunları ile de kataloğunu genişletmeyi planlıyor.

Ubisoft’un yaptığı açıklamaya göre aşağıdaki firmaların oyunları şimdiden Uplay’de yerini almaya başladı bile. Devamının ise yolda olduğu söyleniyor.

 EA, Warner Brothers, 1C Softworks, bitComposer Games, Bohemia Interactive, Encore Software, Focus Home Interactive, Freebird Games, Iceberg, Nordic Games, Paradox Interactive, Recoil Games, Robot Entertainment, Telltale Games ve Torn Banner Studios.

Bakalım Steam’in dominant bir şekilde elinde bulundurduğu bu sektörü Uplay ve tabii ki Origin zaman içerisinde nasıl yönlendirecek?

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Eray Uygun

"Don't hate the player, hate the game" felsefesini takip eden Eray, Oyunfest editörlüğü dışında profesyonel hayatını da özel bir şirkette Oyun Görevlisi olarak sürdürmektedir. Rol yapma oyunlarından hoşlanır, iyi müzik dinler, Carl Sagan okur, Solid Snake'i gözlerinden öper.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir