Unravel 2 Resmi Olarak Duyuruldu

Electronic Arts ve Coldwood Interactive, 2016’nın ilk çeyreğinde yayınlanan Unravel’ın ikinci oyununu geliştirdiklerini duyurdu.

Fizik merkezli puzzle platform oyunu Unravel, etkileyici grafikleri başta olmak üzere, aynı oranda hikâyesiyle de oyuncuların beğenisini toplamıştı. Yaratıcı öğeler kullanılarak geliştirilen oyun, sevecen Yarny adlı bir karakterin yaşamını konu ediniyor. Topluluğun Yarny’i ve tabii ki Unravel’ı sevmesinin ardından EA ve Coldwood Interactive ortaklığı, yeni bir Unravel oyunu için, yapılan bir haberle yeşil ışık yaktı.

“Stüdyomuzda ortağımız, yaratıcı ve tutkulu geliştirici ekibin çalışmalarını seviyoruz,” şekilnde açıklama yapan Patrick Söderlund, “Coldwood ile yaptığımız yeni anlaşmayı duyurduğum ve onlarla yeni bir projede çalışacağım için çok mutluyum.” sözlerini ekledi.

Henüz Unravel 2 ile ilgili detay paylaşılmadı. Ancak Sönderlund, ileride detayların yavaş yavaş gün yüzüne çıkacağını ima etti.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Deniz Kocatürk

Amiga 500 ve Atari'yle oyunlara ilgisi artan Deniz, eve bilgisayarın gelmesiyle birlikte hem oyunlara, hem de bilgisayarın kendisine daha çok vakit ayırmaya başladı. Aradan yıllar geçti ve bu ilgi sayesinde kendisini yazı yazmaya verdi ve basın kanadına geçti. Amatör olarak başladığı bu işe profesyonelleşerek devam ediyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir