Ubisoft’un Oyunculara Üçüncü Hediyesi Belli Oldu

Otuzuncu yaşını oyun dağıtarak kutlayan Ubisoft’un üçüncü hediyesi açığa çıktı. Bir başka sevilen oyun ücretsiz bir şekilde oyunculara sunulacak.

Otuzuncu yaşını kutlarken hediye kabul etmeyip aksine hediye dağıtmaya karar veren Ubisoft; Haziran’dan itibaren her ay oyunlarından birini ücretsiz olarak dağıtacağını açıklamıştı. Haziran ayında Prince of Persia: The Sands of Time, Temmuz ayında ise Splinter Cell serisinin ilk oyunu ücretsiz bir şekilde sunulmuştu. Ağustos ayında ise oyuncular Rayman Origins’e hiçbir ücret ödemeden sahip olabilecekler.

2011 yılında platform oyunları kategorisinde çıkışını gerçekleştiren Rayman Origins; zevkli oynanışı ve kendi has havasıyla oyuncular tarafından beğeni toplamıştı. Bu eğlenceli yapım henüz için Ubisoft Club’daki yerini almış değil. Ancak 17 Ağustos’tan itibaren ücretsiz Ubisoft oyunları arasına dahil olacak.

Önceki aylarda çıkan oyunları almayı unutmuş olsanız bile Splinter Cell için hala şansınız var. Rayman Origins’in dağıtımının başlayacağı 17 Ağustos’a kadar Splinter Cell’in ücretsiz dağıtımı devam edecek. Ubisoft Club’a üye olduktan sonra linkteki adresi takip ederek oyunların bulunduğunu sayfaya gidebilirsiniz. Uyarıyı okuyup kabul ettikten sonra ‘get the game now‘ yazısına tıklayarak oyunu almış oluyorsunuz.

Kalan oyunlar için hangi seçimlerin yapılacağını tam olarak bilmesek de Assassin’s Creed, Ghost Recon ve Far Cry gibi şirketin en bilindik serilerinin ilk oyunlarını görmemiz mümkün.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir