Ubisoft’un Bugünlerde Çok Mutlu

Ubisoft, Assassin’s Creed 3’ün piyasaya çıkışından itibaren yalnızca bir ay içinde dünya çapında 7 milyondan fazla satarak firma tarihinin en hızlı satan oyunu unvanını elde ettiğini duyurdu.

Oyuncular oyunun açık dünyasını keşfetmek ve aksiyon dolu hikayede yerlerini almak için hiç vakit kaybetmediler. Oyuncular yalnızca tek kişilik görevlerde bile 82 asırlık oyun süresi harcayıp, 3 milyardan fazla suikaste karıştılar. Ölümcül aksiyon çokluoyuncuda da devam etti ve şimdiden Assassins’s Creed Revelations’a oranla iki katın üzerinde oyuncu çokluoyuncu modlarına katıldı. Bugüne kadar 5 milyar çokluoyuncu oturumunda 250 milyondan fazla suikast gerçekleştirildi.

“Bu noel döneminde Assassin’s Creed III’ün performansından son derece memnunuz” diyen Ubisoft UK yönetici direktörü Rob Cooper şöyle devam etti: “Bu sıra dışı bir kaliteye sahip, son derece güzel ve epik bir oyun ve hayranlarımız da bu yeni evrene, hikayeye ve oyun deneyimine çok olumlu tepkiler verdiler.”

Oyuncular yeni yıla yaklaştığımız bu günlerde oyunun özel teklifinden yararlanmaya devam edebiliyorlar. Oyunun özel versiyonu mağazalarda satışta ve bu versiyonda oyuna ek olarak açılabilir içerik “Tehlikeli Bir Sır” da bulunuyor.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Samet Bogdan

MMO'cu hatta yeni akımla F2P'ci...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir