Ubisoft’tan For Honor İçin Sabırsızlananlara Müjde!

Ubisoft’tan For Honor İçin Sabırsızlananlara Müjde!

For Honor’ı demek mi istiyorsunuz, az kaldı. Ancak bu şansa herkes erişemeyecek.

Ubisoft For Honor Kapalı Betasının 2017 Ocak ayında başlayacağını duyurdu. Oyuncular savaşların yıprattığı Ashfeld, Valkenheim ve Myre topraklarına adım atacaklar ve Vikingler, Samuraylar ve Şövalyeler arasında çağlardır devam eden savaşları konu alan yepyeni çokluoyuncu deneyimleri yaşayabilecekler.

Ubisoft kapalı beta ile birlikte Fraksiyonlar Savaşını da başlatacak, kısıtlı süre için geçerli olacak bu çıkış öncesi etkinliği şu sorunun cevabını arıyor olacak: Kudretli Vikingler, Samuraylar ve Şövalyeler nihayet aynı savaş alanında bir araya geldiğinde… kim galip çıkar?

Fraksiyonlar Savaşı 2017 Ocak ayında başlayacak olan kapalı betadaki tüm platformlardaki tüm çokluoyuncu aktivitesini takip edecek. Betaya ve kazanan fraksiyona katılmış olan savaşçılara ödüller verilecek.

Oyuncular üç farklı Fraksiyondan 12 benzersiz kahraman ile savaşa katılabilecekler. Ubisoft bugün iki yeni Ağır kahraman olan Samuray Shugoki ve Viking Warlord’a ek olarak yeni Suikastçi kahramanı Şövalye Peacekeeper’ı da tanıttı, bunlar rekabete dayalı çokluoyuncu deneyimine daha da büyük bir derinlik katacak:

  • Shugoki: Bir zamanlar Samurayların muhafızı olan Shugoki, ailenin bir parçası olmuş. Devasa ve vahşi bir savaşçı olan Shugoki, silah olarak yalnızca kendilerinin kullanabildiği dev bir sopa olan kanaboya sahip. Shugoki diğer Samuraylar kadar çevik olmasa da kaya gibi direnci ve şeytan gibi kuvveti sayesinde savaş alanında inanılmaz bir güç oluyor.
  • Warlord: Warlord yalnızca savaşta gerçek liderlik gösterenlere, tüm hayatlarını ihtiyacı olanlara hizmet ederek harcamaya hazır olanlara verilen, kadim Viking geleneğinden gelen bir isim. Warlord kalkanları hem güçlü, hem birçok işe yararken basit tasarımlı kılıçları keskin ve ölümcül.
  • Peacekeeper: Umutsuzlar, aşağılanmışlar veya adanmışlar arasından seçilen Peacekeeper’lar bozulamaz yeminlerle gizlilik andı içmişlerdi. Çabuk ve ölümcül olan bu birimler bir ellerinde kılıç, diğerinde bıçak ile savaşırlar. Peacekeeper’lar tüm Suikastçiler arasında en ölümcül düelloculardır, düşmanları onların farkına bile varmadan savaşı kazanma yeteneğine sahiptirler..

 

Ubisoft Şövalyeler, Vikingler ve Samuraylar arasında platformlar arası savaşı konu alan yeni metaoyunu Fraksiyon Savaşını tanıttı. Oyuncular kılıçlarını seçtikleri fraksiyonun emrine sunarak başlayacaklar. For Honor’da yapılan her bir çokluoyuncu savaşı oyun dünyasını etkileyecek ve oyuncular maçlardaki kişisel performansları ile Savaş Varlıkları kazanacaklar. Bu Savaş Varlıkları bölgelere konuşlandırıldığında oyuncuların bölgeleri ele geçirmesine ve savunmasına yardımcı olacak. Oyuncular 10 haftalık çokluoyuncu sezonu boyunca fraksiyonlarının başarısına katkıda bulunacaklar. Sezon sona erdiğinde tüm For Honor oyuncuları fraksiyonlarının durumuna göre ödül kazanacaklar. Her sezonun sonunda Fraksiyon Savaşı sıfırlanacak ve kısa bir sezon sonrası döneminin ardından yeniden başlayacak.

Oyuncular For Honor dünyasına ve oyunun baş düşmanı, fraksiyonlar arasında savaş başlatmaya çalışan Apollyon’a odaklanan yeni sefer fragmanı sayesinde bu cesur kahramanların neden birbirleriyle savaştığını öğrenecekler. Bu yeni fragmanda Demir Lejyon Şövalyeleri, Savaştadoğan Viking klanları ve Şafak İmparatorluğu Samuraylarının motivasyonları da detaylandırılacak. Oyuncular tek kişilik veya çevrimiçi işbirliği modunda hikaye seferini oynarken For Honor’ın sert ve acımasız dünyasını tanıyacaklar.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 Geliyor

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 Geliyor


Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 Geliyor

Paradox’u genel olarak devasa strateji oyunlarından tanıyoruz ama bünyesinde tonlarca isim/dağıtım haklarını barındırdığı oyun da var. Bunlardan birisi de işte bu kült seri ve GDC’de duyuruldu. San Francisco’da GDC gerçekleştiriliyor, oyun geliştiricileri konferansı, önemli birçok sektörel...

Mass Effect’i Modlu Oynamanızı Tavsiye Ediyoruz

Mass Effect'i Modlu Oynamanızı Tavsiye Ediyoruz


Mass Effect'i Modlu Oynamanızı Tavsiye Ediyoruz

Bir klasik, Mass Effect, birçok kez bitirilebilir. Ancak hiçbiri bu kadar güzel gözükmez. Neyden mi bahsediyoruz? Elbette modlanabilmesinden. Eğer Mass Effect'i henüz oynamadıysanız ya da tekrar oynamak istyorsanız Ahmet'e kulak verin. Kendisinin hazırladığı mühim modlama rehberi vesilesiyle...

Google Yeni Oyun Platformunu Duyurdu!

Google Yeni Oyun Platformunu Duyurdu!


Google Yeni Oyun Platformunu Duyurdu!

Dev şirket sonunda ağzındaki baklayı çıkardı   Google uzun süredir konsol/PC oyunları piyasasına adımını atmak için adım saymaktaydı. Kapalı kapılar arkasındaki anlaşmalar, eleman alımları, Project Stream ve konsol planı dedikoduları derken sonunda Google'ın yeni projesi ortaya...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir