Total War: Three Kingdoms’ın Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Total War: Three Kingdoms’ın Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Total War: Three Kingdoms için sistem gereksinimlerine ilaveten çeşitli teknik bilgiler paylaşıldı.

Total War Three Kingdoms’ın çıkış tarihi yavaş yavaş yaklaşıyor. 23 Mayıs’ta çıkışını gerçekleştirecek oyun için bilgi aktarımı hız kesmeden devam ediyor. Kısa bir süre önce de oyunun detaylı sistem gereksinimleri Total War Resmi Blog Sayfası üzerinden açıklandı. Geliştiriciler gereksinimlere ilaveten Three Kingdoms’ın geliştirilme süreci ve teknik yönü hakkında çeşitli bilgiler de paylaştı.

Bir ay kadar önce oyunun ertelenmesindeki en büyük etkenlerden birinin optimizasyon ve görsel kalite olduğu aktarıldı. Görsel kaliteyi geliştirmek için kenar yumuşatma ve gölgelendirme gibi özelliklere yoğun mesai harcanmış. Ayrıca değişiklik yanlısı oyuncular için de gerçekçi ve düşsel olmak üzere iki farklı renk paleti tasarlanmış.

Lafı daha da uzatmadan sistem gereksinimlerini sizlerle paylaşım. Fakat kısaca şunu belirtelim: Geliştiriciler tümleşik ve ayrık olmak üzere iki farklı gereksinim belirtmişler. Tümleşik seçeneği; ekran kartı işlemcinin içerisinde yer alan bilgisayar içinken ayrık seçeneği NVIDIA ve AMD gibi markalara ait ayrı ekran kartını barındıran bilgisayarlar için belirtilmiştir.

PC Minimum Gereksinimler (Tümleşik)

Sefer haritasında, düelloda ve 21’e 21 birim savaşlarında 1280×720 çözünürlük ve “Düşük” ayarlarda 25-35 FPS beklenmektedir.
– İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit
– İşlemci: i7-8550U 1.80GHz
– RAM: 6GB
– Ekran Kartı: Intel UHD Graphics 620

PC Minimum Gereksinimler (Ayrık)

Sefer haritasında, düelloda ve 21’e 21 birim savaşlarında 1280×720 çözünürlük ve “Düşük” grafik ayarında 25-35 FPS beklenmektedir.
– İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit
– İşlemci: Intel Core 2 Duo 3.00Ghz
– RAM: 4GB
– Ekran Kartı GTX 650 Ti | HD 7850 1GB VRAM

PC Önerilen Gereksinimler

Sefer haritasında, düelloda ve 21’e 21 birim savaşlarında 1920×1080 çözünürlük ve “Yüksek” grafik ayarında 45-55 FPS beklenmektedir.
– İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit
– İşlemci: Intel i5-6600 | Ryzen 5 2600X
– RAM: 8GB
– Ekran Kartı: GTX 970 | R9 Fury X 4GB VRAM

PC 60 FPS Üstü Gereksinimler

Sefer haritasında, düelloda ve 21’e 21 birim savaşlarında 1920×1080 çözünürlük ve “Ultra” grafik ayarında 60 üstü FPS beklenmektedir.
– İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit
– İşlemci: Intel® Core™ Intel i7-8700K
– RAM: 8GB
– Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1080 | NVIDIA GeForce RTX 2060

Total War: Three Kingdoms son düzenlemenin de ardından 23 Mayıs 2019’da oyuncularla buluşacak. Oyun için yayınlanan son sinematik fragmanı Türkçe altyazı desteğiyle aşağıdan izleyebilirsiniz. Ayrıca başta Three Kingdoms olmak üzere tüm Total War oyunları hakkında bilgi edinmek, tartışmalara katılıp fikir alışverişinde bulunmak isterseniz size Total War Türkiye sitesini öneriyoruz.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Google Yeni Oyun Platformunu Duyurdu!

Google Yeni Oyun Platformunu Duyurdu!


Google Yeni Oyun Platformunu Duyurdu!

Dev şirket sonunda ağzındaki baklayı çıkardı   Google uzun süredir konsol/PC oyunları piyasasına adımını atmak için adım saymaktaydı. Kapalı kapılar arkasındaki anlaşmalar, eleman alımları, Project Stream ve konsol planı dedikoduları derken sonunda Google'ın yeni projesi ortaya...

Tom Clancy’s The Division 2 İncelemesi – Video

Tom Clancy's The Division 2 İncelemesi - Video


Tom Clancy's The Division 2 İncelemesi - Video

Tom Clancy's The Division 2 henüz çıkmışken biz de sizler için oyunu tahlil ettik, inceledik. Daha önce yeni bir inceleme tarzı benimsediğimizi şu haberimizle duyurmuştuk. İlk örneği Anthem olmuştu, şimdi ise sıra The Division 2'de! Bundan sonraki incelemelerimiz de YNP projesi üyesi olmamız...

Trials Rising İncelemesi

Trials Rising İncelemesi


OFD: 80.0%

Trials Rising İncelemesi

OFD: 80.0%

Saf eğlence ve hırs içeren Trials Rising, çıkışını gerçekleştirdi. Peki oyun nasıl olmuş? Trials ailesinin oyunları, zamanında NES'de, internetten flash tabanlı oyun sitelerinde, şimdi ise mobil platformlarda boy gösteren platform bazlı yarış oyunlarının zihinlerde adıyla yer tutmuş...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir