Total War: Rome 2’de Yer Alacak Dördüncü Halk Açıklandı!

Strateji severlerin sabırsızlıkla beklediği Total War serisinin en yeni halkası Rome 2’de yer alacak halklardan biri daha bugün itibariyle açıklandı!

Creative Assembly’nin daha önce duyurduğu Roma, Kartaca ve Makedon halklarına bir yenisi bugün yapılan duyuruyla eklendi. Buna göre Total War: Rome 2’de karşımıza çıkacak olan dördüncü halk, dönemin güney Britanya topraklarında yaşamış bir kabile olan Iceni kabilesi!

Yapılan açıklamaya göre savaşlar sırasında kullandıkları vücut boyalarıyla diğer kabilelerden ayrılan Iceni halkı, ayrıca yine savaşlarda kullandıkları iki tekerlekli arabalar sayesinde yüksek manevra kabiliyetine sahip olacaklar.

Duyurusu yapılan dördüncü Rome 2 halkı olan Iceni’nin oyunda bulunacak sekiz halktan biri olduğunu hatırlatalım.

Total War: Rome 2 bu yılın son çeyreğinde biz oyun sevenlerle birlikte olacak.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir