Tom Clancy’s The Division PC’lere Gelsin Mi?

E3 Fuarına damga vuran oyunların başında yer alan Tom Clancy’s The Division’ın Next-Gen konsolların yanı sıra PC’lere de gelmesini ister misiniz?

Eğer sizlerin de bu soruya vereceği yanıt kocaman bir “evet” ise bu haberimizi dikkatle takip edin! Yeni neslin verdiği güçle birlikte ağızları açık bırakan onlarca oyunun ortaya çıktığı 2013 E3 Fuarındaki önemli yapımlardan biri olan Ubisoft’un yeni projesi Tom Clancy’s The Division’ın PC’lere de çıkartılması için bir imza kampanyası başlatıldı. Geçerli sayılabilmesi için 50.000 oy gereken kampanyada şimdiden 48.330 kişinin desteğini almayı başaran ekibin en büyük destekçisiyse yine bizzat Ubisoft!

DSOGaming‘in yaptığı bir habere göre Machinima’ya özel bir röportaj veren Ubisoft yetkilileri düzenlenen kampanyadan haberdar olduklarını ve desteklediklerini dile getirmişler. Eğer sizler de The Division’ı PC’lerde görmek isteyen azımsanamayacak çoğunluğun içerisindeyseniz burayı tıklayarak ulaşabileceğiniz kampanya sayfasından oyunuzu verebilir ve eşsiz bir oyunun daha PC’lere gelmesini sağlayabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir