Tom Clancy’s The Division 2 İncelemesi – Video

Tom Clancy’s The Division 2 İncelemesi – Video

Tom Clancy’s The Division 2 henüz çıkmışken biz de sizler için oyunu tahlil ettik, inceledik.

Daha önce yeni bir inceleme tarzı benimsediğimizi şu haberimizle duyurmuştuk. İlk örneği Anthem olmuştu, şimdi ise sıra The Division 2’de! Bundan sonraki incelemelerimiz de YNP projesi üyesi olmamız hasebiyle YNP sitesinde yayımlanacak. Burada da içerik üretiyor olacağız ancak sizleri yavaştan yeni sistemimize alıştırmak için yönlendirmeler yapacağız.

İşte hibrit inceleme sisteminin 2. içeriği, yönlendirilecek YNP linkinden alıntı.

Biliyorsunuz, ben uzun yıllardır yazı tabanlı incelemeler yapıyorum. Ancak kabul edelim, okumuyorlar artık, ne yazık ki, çok üzülüyorum görsel ve video içerik yazının önüne geçti. Yazılı uzun bir inceleme de gelecek, ama yeni dünya düzeni içerisinde, yazın yağan bir kar tanesi olmak da istemiyorum. Kaliteyi hibrit bir şekilde de devam ettirebileceğimize inanıyorum.

Bu yüzden Anthem ile başladığımız yeni inceleme sistemini aynı şekilde The Division 2 ile sürdürüyorum. İşin ehlini bulup, onla konuşarak, sorarak, baştan savmadan, tahlil ederek bir söyleşi, mülakat yapıyoruz. Yazılı uzun içerik de ya sonra ya da önce çıkıyor.

Tom Clancy’s The Division 2’nin incelemesini ilk olarak podcast şeklinde yaptık. Uzun yıllardır oyunlarla alakalı olan, guildler klanlar kurup yönetmiş ve nihayetinde şu an The Division serileriyle bu mücadelesine devam eden Engin “BadKing” ile güzel bir içerik ürettik. İyi seyirler. Paylaşmayı, yorumlarınızı eksik etmeyin.

Not: Unutmayın, ben işin ehli diyorum, Engin ve ekibi şu an oyunun sunulan son aşamasına erişip, kimsenin bulmadığı içerikleri keşfedip akıp esiyor. Zorluk seviyesini de katlayarak çıkmış durumdalar. Türkiye’de ve hatta belki dünyada bu kadar sıkı kasıp oyunun muhtevasını oyun çıkmadan kavrayan kimse yok!

Peki metin şeklinde olan inceleme ne zaman gelecek? İlerleyen günlerde yine buradan sizlere sunacağım ;) Son ek; Engin’lerin klanıyla alakalı bilgiler için ilerleyen saatlerde/günlerde buraya ya da YouTube’da yer alan bu incelemenin metin kısmına bakar olun, Engin ile bir düzenlemek yaptıktan sonra başvurular nasıl yapılacak bilgileri ekleyeceğim.

Son olarak oyun çıkmadan, Ultimate sürümünden de önce oyunu oynama imkanı bulmama katkılarından dolayı, Ubisoft‘a ve Aral Game‘e teşekkür ederim.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Rage 2 İçin Ne Düşünüyoruz?

Rage 2 İçin Ne Düşünüyoruz?


Rage 2 İçin Ne Düşünüyoruz?

Rage 2 beni karışık duygulara gark eden bir yapım oldu. Böyle sevmek ile nefret etmek arasında dalga dalga gidip geldim sürekli. Bu karmakarışık duyguların sebebi, oyunu çok büyük bir heyecanla beklemiş olmam ve buna binaen hayal kırıklığına uğramam değil. Hatta Rage 2 son dönemde piyasaya...

Total War Three Kingdoms İncelemesi

Total War Three Kingdoms İncelemesi


Total War Three Kingdoms İncelemesi

23 Mayıs’da satışa sunulacak olan Total War Three Kingdoms ile Total War ailesi Çin’i, evet Çin’i ziyaret ediyor. Çoğu kişi Rome 2’nin çıkmasından sonra Medieval 3’ü gelir deniyordu, Çin söylentileri ve talepleri olsa da ihtimal verilmezken, gelen o duyuru ile çekirdek Total War kitlesi bir yana...

Pax Nova Nasıl Bir Oyun?

Pax Nova Nasıl Bir Oyun?


Pax Nova Nasıl Bir Oyun?

Pax Nova; Stellaris, Endless Space, Galactic Civilizations ve Masters of Orion serileri gibi 4x uzay stratejisi türünde bir oyun. Bu yapımlardan yegane farkı ise kendisinin şuan erken erişimde olması. Erken erişim dedim diye hemen yüzünüzü buruşturmayın, yukarıda saydıklarımın bir kısmı da...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir