Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Betasını Kaçırmayın

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands gümbür gümbür geliyor.

Ubisoft Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Kapalı Betasının mevcut nesil konsollarda ve PC’de 3 – 6 Şubat 2017 tarihleri arasında düzenleneceğini duyurdu. Ön yükleme 1 Şubat’ta başlayacak. Bir Ghost olmanın ne anlama geldiğini merak eden oyuncular GhostRecon.com/Beta adresinden kayıt olarak Kapalı Betaya katılmak için şanslarını deneyebilirler. Seçilen oyuncular aynı platformda takımlarına katılmaları için üç kişiye kadar arkadaşlarına davet yollayabilecek.

Kapalı Beta oyuncuları yakın gelecekteki Bolivya’ya götürecek ve dağlık Itacua bölgesini keşfetmelerine imkan sağlayacak. Ghost rolündeki oyuncular birlikte çalışarak Santa Blance uyuşturucu kartelinin önemli üyelerini indirmeye ve bu suç örgütünü çökertmeye çalışacaklar. Tam oyunda olduğu gibi Kapalı Betadaki tüm içerik de dört kişilik işbirliği yoluyla veya tek kişilik olarak oynanabilecek. Oyuncular işi halletmek için bir çok farklı taşıt, taktik ekipman ve silah kullanabilecekler.

Ubisoft tarafından bugüne kadar yaratılmış en geniş, aksiyon macera açık dünyasında geçen Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands birkaç yıl sonraki Bolivya’yı konu alıyor; ülke vahşi Santa Blanca uyuşturucu çetesince bir narkotik bataklığına dönüştürülmüş durumda. Oyuncuların görevi ise ne pahasına olursa olsun kartelin işini bitirmek. Devasa ve tepkili açık dünya farklı oyun stillerine imkan tanıyacak ve oyunculara tüm görevleri diledikleri halletme özgürlüğü sunacak.

Bu yazıyı paylaş :

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir