Titanfall Serisi İçin Yeni Projeler Üzerinde Çalışılıyor

Titanfall Serisi İçin Yeni Projeler Üzerinde Çalışılıyor

Respawn Entertainment CEO’su Vince Zampella, gerçekleştirdiği röportajda Titanfall 2 ve Titanfall serisinin geleceği hakkında bazı açıklamalar yaptı.

Bilim kurgu temalı FPS serisi Titanfall’ın ikinci oyunu ziyadesiyle beğenilmiş ve incelemelerden olumlu puanlar almış olmasına karşın satış rakamları ne yazık ki beklenen seviyeye ulaşamamıştı. Bunun en büyük sebepleri arasında oyunun Battlefield 1 ve Call of Duty: Infinite Warfare gibi iki merakla beklenen yapımın tam ortasında piyasaya sürülmesi gösterilebilir. Respawn Entertainment CEO’su Vince Zampella, GameSpot ile gerçekleştirdiği röportajda Titanfall 2’nin neden yeterince satmadığından serinin geleceğine kadar pek çok konuya değindi.

Oyunun başarılı bir yapım olduğuna kesinlikle inandıklarını belirten Zampella “Oyun gayet başarılıydı. Güzel de sattı, ancak satması gerektiği kadar satamadı. Belki oyun içeriği fazla karmaşıktı, fiyatlandırmalar ağırdı – oyunu zorlu bir dönemde piyasaya sürdük.” diyerek beklentilerin altında kaldıklarını belirtti. Buna rağmen başka yapımlarla kıyaslandığında aldıkları olumsuz geri dönüşlerin oldukça az olduğunu vurgulayıp “Ancak harika bir hayran topluluğumuz var. Başka topluluklara kıyasla çok daha az olumsuz yorum ve sözlerle karşılaşıyoruz. Bunun için tüm oyuncularımıza minnettarım.” sözleriyle de oyunculara teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Titanfall evrenine adeta bağlandıklarını vurgulayan Zampella “Serinin devam etmesini sağlamak bizim için son derece önemli. Sanırım söylememi beklediğiniz şey ‘Farklı Titanfall projeleri üzerinde çalışıyoruz.’ demek olacak. Bu markanın farklı formatlarda yer almasından ve büyümeye devam etmesinden sorumlu bir kreatif direktörümüz var. Duyurusunu henüz yapmadığımız başka şeyler de var, ancak Titanfall evrenine bağlandığımızı söyleyebilirim.” açıklamasıyla geleceğe yönelik olumlu sinyaller verdi. Vince Zampella’nın açıklamalarına ek olarak Respawn Entertainment’ın resmi Twitter hesabından Titanfall 2’nin neredeyse bir milyon tekil oyuncu sayısına ulaştığı duyuruldu.

Vince Zampella’nın ucu açık sözleri herhangi bir yeni yapımı doğrulamasa da Titanfall adını taşıyan sıradaki yapım bir mobil oyun olacak. Strateji türündeki Titanfall: Assault önümüzdeki hafta iOS ve Android cihazlar için kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Almanya’dan Çıkış Tarihi Belirsiz Oyunlara Ön Sipariş Yasağı

Almanya'dan Çıkış Tarihi Belirsiz Oyunlara Ön Sipariş Yasağı


Almanya'dan Çıkış Tarihi Belirsiz Oyunlara Ön Sipariş Yasağı

Alman yetkililer çıkış tarihi belli olmayan çevrimiçi ürün satışlarına ön sipariş yasağı getirdi. 2016 yılında Media Markt isimli elektronik satış şirketi, Almanya'da Samsung Galaxy S6'yı ön siparişe açmış ancak herhangi bir çıkış tarihi belirtmemişti. Telefon dünya çapında çıkış yapmasına...

No Man’s Sky’ın Next İsimli Yeni Güncellemesi Detaylandırıldı

No Man's Sky'ın Next İsimli Yeni Güncellemesi Detaylandırıldı


No Man's Sky'ın Next İsimli Yeni Güncellemesi Detaylandırıldı

No Man's Sky'ın şimdiye kadarki en büyük güncellemesi olacak 'Next', içerdiği özellikler sayesinde oyunu baştan aşağı yenileyecek. 2016 yılının en merakla beklenen, en çok konuşulan ve belki de en çok hayal kırıklığına sebep olan yapımlarından biriydi No Man's Sky. Sahip olduğu kentilyonlarca...

Visceral Games Kapanmasaydı Dead Space Serisi Nasıl Devam Edecekti?

Visceral Games Kapanmasaydı Dead Space Serisi Nasıl Devam Edecekti?


Visceral Games Kapanmasaydı Dead Space Serisi Nasıl Devam Edecekti?

Dead Space'in Yaratıcı Yönetmeni Ben Wanat, Visceral Games'in kapanması sonucu vazgeçtikleri Dead Space 4 hakkında bilgiler verdi. Geçtiğimiz yılın Ekim ayı içerisinde, Electronic Arts oldukça şaşırtıcı bir karar alarak Dead Space serisinin de aralarında bulunduğu pek çok yapımı geliştiren...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir