Titanfall Serisi İçin Yeni Projeler Üzerinde Çalışılıyor

Titanfall Serisi İçin Yeni Projeler Üzerinde Çalışılıyor

Respawn Entertainment CEO’su Vince Zampella, gerçekleştirdiği röportajda Titanfall 2 ve Titanfall serisinin geleceği hakkında bazı açıklamalar yaptı.

Bilim kurgu temalı FPS serisi Titanfall’ın ikinci oyunu ziyadesiyle beğenilmiş ve incelemelerden olumlu puanlar almış olmasına karşın satış rakamları ne yazık ki beklenen seviyeye ulaşamamıştı. Bunun en büyük sebepleri arasında oyunun Battlefield 1 ve Call of Duty: Infinite Warfare gibi iki merakla beklenen yapımın tam ortasında piyasaya sürülmesi gösterilebilir. Respawn Entertainment CEO’su Vince Zampella, GameSpot ile gerçekleştirdiği röportajda Titanfall 2’nin neden yeterince satmadığından serinin geleceğine kadar pek çok konuya değindi.

Oyunun başarılı bir yapım olduğuna kesinlikle inandıklarını belirten Zampella “Oyun gayet başarılıydı. Güzel de sattı, ancak satması gerektiği kadar satamadı. Belki oyun içeriği fazla karmaşıktı, fiyatlandırmalar ağırdı – oyunu zorlu bir dönemde piyasaya sürdük.” diyerek beklentilerin altında kaldıklarını belirtti. Buna rağmen başka yapımlarla kıyaslandığında aldıkları olumsuz geri dönüşlerin oldukça az olduğunu vurgulayıp “Ancak harika bir hayran topluluğumuz var. Başka topluluklara kıyasla çok daha az olumsuz yorum ve sözlerle karşılaşıyoruz. Bunun için tüm oyuncularımıza minnettarım.” sözleriyle de oyunculara teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Titanfall evrenine adeta bağlandıklarını vurgulayan Zampella “Serinin devam etmesini sağlamak bizim için son derece önemli. Sanırım söylememi beklediğiniz şey ‘Farklı Titanfall projeleri üzerinde çalışıyoruz.’ demek olacak. Bu markanın farklı formatlarda yer almasından ve büyümeye devam etmesinden sorumlu bir kreatif direktörümüz var. Duyurusunu henüz yapmadığımız başka şeyler de var, ancak Titanfall evrenine bağlandığımızı söyleyebilirim.” açıklamasıyla geleceğe yönelik olumlu sinyaller verdi. Vince Zampella’nın açıklamalarına ek olarak Respawn Entertainment’ın resmi Twitter hesabından Titanfall 2’nin neredeyse bir milyon tekil oyuncu sayısına ulaştığı duyuruldu.

Vince Zampella’nın ucu açık sözleri herhangi bir yeni yapımı doğrulamasa da Titanfall adını taşıyan sıradaki yapım bir mobil oyun olacak. Strateji türündeki Titanfall: Assault önümüzdeki hafta iOS ve Android cihazlar için kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

THQ Nordic, Yeni Black Mirror Oyununu Duyurdu!

THQ Nordic, Yeni Black Mirror Oyununu Duyurdu!


THQ Nordic, Yeni Black Mirror Oyununu Duyurdu!

Gothik tarzdaki point&click türündeki gerilim ve aksiyon oyunu Black Mirror yeniden bizlerle olacak! THQ'nün oyun endüstrisinde çok büyük saygı duyduğum bir ekip olduğunu daha önce de ifade etmiştim. Firma ne yazık ki maddi sıkıntıları ile baş edip kepenk indirince ne kadar üzüldüğümü...

Ubisof Skull & Bones’un Özel Bir Oyun Olmasını İstiyor

Ubisof Skull & Bones'un Özel Bir Oyun Olmasını İstiyor


Ubisof Skull & Bones'un Özel Bir Oyun Olmasını İstiyor

Ubisoft'un merakla beklenen yapımı Skull & Bones için gerçekleştirilen röportaj sayesinde merak edilen pek çok soru yanıt buldu. Ubisoft'un güzel anlar yaşattığı E3 2017 konferansında en dikkat çeken oyunlarından birisi de Skull & Bones olmuştu. Assassin's Creed IV: Black Flag ile...

NBA Live 2018’in Çıkış Tarihi Belli Oldu!

NBA Live 2018'in Çıkış Tarihi Belli Oldu!


NBA Live 2018'in Çıkış Tarihi Belli Oldu!

EA Sports, NBA Live 2018 ile bu yıl NBA 2K serisiyle rekabette başarılı olabilir. EA Sports, ara verdiği NBA Live serisinin yeni oyunun çıkış tarihini ve kapak yıldızını duyurdu. NBA Live 2018, PS4 ve Xbox One platformları için 15 Eylül'de piyasaya çıkacak. Ayrıca çıkışından önce yine her...

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz