Titanfall Serisi İçin Yeni Projeler Üzerinde Çalışılıyor

Titanfall Serisi İçin Yeni Projeler Üzerinde Çalışılıyor

Respawn Entertainment CEO’su Vince Zampella, gerçekleştirdiği röportajda Titanfall 2 ve Titanfall serisinin geleceği hakkında bazı açıklamalar yaptı.

Bilim kurgu temalı FPS serisi Titanfall’ın ikinci oyunu ziyadesiyle beğenilmiş ve incelemelerden olumlu puanlar almış olmasına karşın satış rakamları ne yazık ki beklenen seviyeye ulaşamamıştı. Bunun en büyük sebepleri arasında oyunun Battlefield 1 ve Call of Duty: Infinite Warfare gibi iki merakla beklenen yapımın tam ortasında piyasaya sürülmesi gösterilebilir. Respawn Entertainment CEO’su Vince Zampella, GameSpot ile gerçekleştirdiği röportajda Titanfall 2’nin neden yeterince satmadığından serinin geleceğine kadar pek çok konuya değindi.

Oyunun başarılı bir yapım olduğuna kesinlikle inandıklarını belirten Zampella “Oyun gayet başarılıydı. Güzel de sattı, ancak satması gerektiği kadar satamadı. Belki oyun içeriği fazla karmaşıktı, fiyatlandırmalar ağırdı – oyunu zorlu bir dönemde piyasaya sürdük.” diyerek beklentilerin altında kaldıklarını belirtti. Buna rağmen başka yapımlarla kıyaslandığında aldıkları olumsuz geri dönüşlerin oldukça az olduğunu vurgulayıp “Ancak harika bir hayran topluluğumuz var. Başka topluluklara kıyasla çok daha az olumsuz yorum ve sözlerle karşılaşıyoruz. Bunun için tüm oyuncularımıza minnettarım.” sözleriyle de oyunculara teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Titanfall evrenine adeta bağlandıklarını vurgulayan Zampella “Serinin devam etmesini sağlamak bizim için son derece önemli. Sanırım söylememi beklediğiniz şey ‘Farklı Titanfall projeleri üzerinde çalışıyoruz.’ demek olacak. Bu markanın farklı formatlarda yer almasından ve büyümeye devam etmesinden sorumlu bir kreatif direktörümüz var. Duyurusunu henüz yapmadığımız başka şeyler de var, ancak Titanfall evrenine bağlandığımızı söyleyebilirim.” açıklamasıyla geleceğe yönelik olumlu sinyaller verdi. Vince Zampella’nın açıklamalarına ek olarak Respawn Entertainment’ın resmi Twitter hesabından Titanfall 2’nin neredeyse bir milyon tekil oyuncu sayısına ulaştığı duyuruldu.

Vince Zampella’nın ucu açık sözleri herhangi bir yeni yapımı doğrulamasa da Titanfall adını taşıyan sıradaki yapım bir mobil oyun olacak. Strateji türündeki Titanfall: Assault önümüzdeki hafta iOS ve Android cihazlar için kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Shadow Of The Tomb Raider Duyuruldu!

Shadow Of The Tomb Raider Duyuruldu!


Shadow Of The Tomb Raider Duyuruldu!

İnsan önden bir haber verir Bu ay duyuruların ardı arkası kesilmiyor sevgili oyunseverler. İlk olarak ayın başlarında Division 2 ani bir şekilde duyurulmuş ve Ubisoft bizi dumur etmişti. Daha bu duyuruyu sindirememişken aynı hafta içerisinde Activision Call of Duty Black Ops IIII (adamlar böyle...

Vermintide II 5 Günde Yarım Milyondan Fazla Sattı!

Vermintide II 5 Günde Yarım Milyondan Fazla Sattı!


Vermintide II 5 Günde Yarım Milyondan Fazla Sattı!

Fatshark cephesinde yüzler gülüyor Ufak stüdyoların elinden çıkan bazı oyunlar vardır, o kadar AAA yapımın arasından size göz kırparlar. Hakkında güzel haberler okur, geliştiricilerle alakalı övgü dolu sözler duyarsınız. Sonra bir bakmışsınız ki oyunu almış, yüklemeye başlamışsınız...

FPS Türünün Deneyimli İsimlerinden Yeni Bir Oyun: Scavengers

FPS Türünün Deneyimli İsimlerinden Yeni Bir Oyun: Scavengers


FPS Türünün Deneyimli İsimlerinden Yeni Bir Oyun: Scavengers

FPS türündeki oyunlarda tecrübeye sahip isimlerinden oluşan Midwinter Entertainment'ın ilk oyunu Scavengers açığa çıktı. Halo serisine geliştirdiği oyunlarla tanınan 343 Industries'de stüdyo şefi olarak görev yapan Josh Holmes, 2016 yılında kendi gibi FPS oyunlarında tecrübeli isimlerden...

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir