Titanfall Serisi İçin Yeni Projeler Üzerinde Çalışılıyor

Titanfall Serisi İçin Yeni Projeler Üzerinde Çalışılıyor

Respawn Entertainment CEO’su Vince Zampella, gerçekleştirdiği röportajda Titanfall 2 ve Titanfall serisinin geleceği hakkında bazı açıklamalar yaptı.

Bilim kurgu temalı FPS serisi Titanfall’ın ikinci oyunu ziyadesiyle beğenilmiş ve incelemelerden olumlu puanlar almış olmasına karşın satış rakamları ne yazık ki beklenen seviyeye ulaşamamıştı. Bunun en büyük sebepleri arasında oyunun Battlefield 1 ve Call of Duty: Infinite Warfare gibi iki merakla beklenen yapımın tam ortasında piyasaya sürülmesi gösterilebilir. Respawn Entertainment CEO’su Vince Zampella, GameSpot ile gerçekleştirdiği röportajda Titanfall 2’nin neden yeterince satmadığından serinin geleceğine kadar pek çok konuya değindi.

Oyunun başarılı bir yapım olduğuna kesinlikle inandıklarını belirten Zampella “Oyun gayet başarılıydı. Güzel de sattı, ancak satması gerektiği kadar satamadı. Belki oyun içeriği fazla karmaşıktı, fiyatlandırmalar ağırdı – oyunu zorlu bir dönemde piyasaya sürdük.” diyerek beklentilerin altında kaldıklarını belirtti. Buna rağmen başka yapımlarla kıyaslandığında aldıkları olumsuz geri dönüşlerin oldukça az olduğunu vurgulayıp “Ancak harika bir hayran topluluğumuz var. Başka topluluklara kıyasla çok daha az olumsuz yorum ve sözlerle karşılaşıyoruz. Bunun için tüm oyuncularımıza minnettarım.” sözleriyle de oyunculara teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Titanfall evrenine adeta bağlandıklarını vurgulayan Zampella “Serinin devam etmesini sağlamak bizim için son derece önemli. Sanırım söylememi beklediğiniz şey ‘Farklı Titanfall projeleri üzerinde çalışıyoruz.’ demek olacak. Bu markanın farklı formatlarda yer almasından ve büyümeye devam etmesinden sorumlu bir kreatif direktörümüz var. Duyurusunu henüz yapmadığımız başka şeyler de var, ancak Titanfall evrenine bağlandığımızı söyleyebilirim.” açıklamasıyla geleceğe yönelik olumlu sinyaller verdi. Vince Zampella’nın açıklamalarına ek olarak Respawn Entertainment’ın resmi Twitter hesabından Titanfall 2’nin neredeyse bir milyon tekil oyuncu sayısına ulaştığı duyuruldu.

Vince Zampella’nın ucu açık sözleri herhangi bir yeni yapımı doğrulamasa da Titanfall adını taşıyan sıradaki yapım bir mobil oyun olacak. Strateji türündeki Titanfall: Assault önümüzdeki hafta iOS ve Android cihazlar için kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Electronic Arts Mali İşler Müdürü Battlefront 2 İçin Konuştu

Electronic Arts Mali İşler Müdürü Battlefront 2 İçin Konuştu


Electronic Arts Mali İşler Müdürü Battlefront 2 İçin Konuştu

Electronic Arts Mali İşler Müdürü Blake Jorgensen son zamanlarda çok tartışılan Star Wars Battlefront II için açıklamalarda bulundu. Star Wars Battlefront II, Electronic Arts'ın izlediği politikalar sebebiyle bugünlerde bolca konuşuluyor ve eleştiriliyor. Başlıca şans kutularının ve mikro...

Playstore’un Yıl Sonu Kampanyaları Başladı

Playstore'un Yıl Sonu Kampanyaları Başladı


Playstore'un Yıl Sonu Kampanyaları Başladı

2017 yılının sonlarına yaklaştığımız bu günlerde Playstore yıl sonu kampanyaları adıyla sevilen pek çok oyunu indirimli fiyatlarla kullanıcılara sunuyor. Ülkemizin önde gelen dijital oyun platformlarından Playstore'da yıl sonuna yaklaşmamızla birlikte yeni kampanyalar başladı. Oyun dünyasının...

2017 Golden Joystick Ödüllerinin Kazananları Belli Oldu

2017 Golden Joystick Ödüllerinin Kazananları Belli Oldu


2017 Golden Joystick Ödüllerinin Kazananları Belli Oldu

Bu yıl 35.'si düzenlenen ve yirmiden fazla ödülün dağıtıldığı 2017 Golden Joystick Ödülleri sahiplerini buldu. Geçtiğimiz yıl herkese açık oylama sistemine geçerek kazanacak yapımları oyuncuların seçmesine olanak sağlayan Golden Joystick Ödülleri'nin 35.'si geçtiğimiz gün Londra'da düzenlendi...

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz