THQ Nordic Gamescom’da İki Yeni Oyununu Duyuracak

THQ Nordic Gamescom’da İki Yeni Oyununu Duyuracak

Ağustos ayında gerçekleşecek Gamescom 2017 için sağlam bir liste hazırlayan THQ Nordic, iki yeni oyunu da tanıtacağını duyurdu.

Gamescom 2017’nin yaklaşmasıyla birlikte fuara katılacak şirketlerin planları ve listeleri yavaş yavaş belli olmaya başladı. Avusturya merkezli THQ Nordic de konferans planlarını açıklayan ilk şirketlerden biri oldu. Resmi siteden paylaşılan yazıda şirketin şimdiye kadarki en büyük listesiyle katılacağı belirtilmiş. Daha önce duyurulan oyunların demoları ve özel içeriklerine ek olarak iki yeni oyunun da ilk gösterimi yapılacak.

Duyurulacak oyunlardan ilki Açık Dünya-RPG türünde olacak. Post apokaliptik bir dünyayı konu alacak oyun Kung-Fu tabanlı bir oynanışı barındıracak. İkinci oyunun ise ünlü bir korku-gerilim oyun serisinin yeni üyesi olacağı aktarıldı. THQ Nordic’in yayıncı/geliştirici olarak görev aldığı korku-gerilim oyunlarını incelediğimiz zaman bu yeni yapımın Painkiller veya Red Faction serilerinin devamı olması muhtemel.

Yeni oyun duyurularına ek olarak ELEX’in son haline yakın bir sürümü oyunculara sunulacak. “E3’ün En İyi RPG Oyunu” adayları arasında yer alan Battle Chasers: Nightwar, fuarda Nintendo Switch üzerinden oynanabilecek. Şu an çok oyunculu betası devam eden SpellForce 3 fuarda tek oyunculu sefer moduyla ön planda olacak. Su altında geçen FPS türündeki Aquanox: Deep Descent de sefer modu tanıtılacak bir başka yapım. The Guild 3 içinse oynanışa ek olarak bazı sürprizler oyun severlere sunulacak. Gösterimi yapılacak son oyun ise Bugbear Entertainment tarafından geliştirilen Wreckfest olacak.

THQ Nordic başta olmak üzere pek çok oyun şirketinin yer alacağı Gamescom 2017, 22 Ağustos Salı günü başlayacak ve 26 Ağustos Cumartesi günü sona erecek.

 

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Çıkmadan Imperator Rome Hakkında Bilgi Edinin

Çıkmadan Imperator Rome Hakkında Bilgi Edinin


Çıkmadan Imperator Rome Hakkında Bilgi Edinin

Satışa sunulmadan yeni devasa strateji oyunu Imperator Rome'u bizden öğrenin. "Paradox’un yeni eseri Imperator Rome’u çıkmadan oynuyor, sizler için tecrübe ediyoruz. Devasa strateji oyunu denince akla uzun yıllardır Paradox dışında başka bir firma gelmiyor. Geliştirdikleri oyunlar...

PlayStation 5 Hakkındaki İlk Bilgiler Geldi

PlayStation 5 Hakkındaki İlk Bilgiler Geldi


PlayStation 5 Hakkındaki İlk Bilgiler Geldi

PlayStation 4’ün Sistem Mimarisi Lideri olan Mark Cerny, gerçekleştirdiği röportajda PlayStation 5 hakkında ilk bilgileri açıkladı. Sony’nin yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5 üzerinde birkaç yıldır çalıştığını hepimiz biliyoruz. Ancak şimdiye dek birkaç ima ve sızıntı dışında elimize pek...

Role Playing Yaparken Dikkat Edin

Role Playing Yaparken Dikkat Edin


Role Playing Yaparken Dikkat Edin

Bir oyun ya da evren ile alakalı rol yaparak ilerlettiğiniz eğlenceniz baltalanırsa nasıl toparlarsınız? İşte size bir örnek. Öncelikle bu içeriğin kaynak (source) olarak https://yabgunizampasha.com olduğunu belirtelim. Daha fazla içerik, sadece oyun değik, kültür, dünya, tarih gibi nice...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir