THQ Nordic Gamescom’da İki Yeni Oyununu Duyuracak

THQ Nordic Gamescom’da İki Yeni Oyununu Duyuracak

Ağustos ayında gerçekleşecek Gamescom 2017 için sağlam bir liste hazırlayan THQ Nordic, iki yeni oyunu da tanıtacağını duyurdu.

Gamescom 2017’nin yaklaşmasıyla birlikte fuara katılacak şirketlerin planları ve listeleri yavaş yavaş belli olmaya başladı. Avusturya merkezli THQ Nordic de konferans planlarını açıklayan ilk şirketlerden biri oldu. Resmi siteden paylaşılan yazıda şirketin şimdiye kadarki en büyük listesiyle katılacağı belirtilmiş. Daha önce duyurulan oyunların demoları ve özel içeriklerine ek olarak iki yeni oyunun da ilk gösterimi yapılacak.

Duyurulacak oyunlardan ilki Açık Dünya-RPG türünde olacak. Post apokaliptik bir dünyayı konu alacak oyun Kung-Fu tabanlı bir oynanışı barındıracak. İkinci oyunun ise ünlü bir korku-gerilim oyun serisinin yeni üyesi olacağı aktarıldı. THQ Nordic’in yayıncı/geliştirici olarak görev aldığı korku-gerilim oyunlarını incelediğimiz zaman bu yeni yapımın Painkiller veya Red Faction serilerinin devamı olması muhtemel.

Yeni oyun duyurularına ek olarak ELEX’in son haline yakın bir sürümü oyunculara sunulacak. “E3’ün En İyi RPG Oyunu” adayları arasında yer alan Battle Chasers: Nightwar, fuarda Nintendo Switch üzerinden oynanabilecek. Şu an çok oyunculu betası devam eden SpellForce 3 fuarda tek oyunculu sefer moduyla ön planda olacak. Su altında geçen FPS türündeki Aquanox: Deep Descent de sefer modu tanıtılacak bir başka yapım. The Guild 3 içinse oynanışa ek olarak bazı sürprizler oyun severlere sunulacak. Gösterimi yapılacak son oyun ise Bugbear Entertainment tarafından geliştirilen Wreckfest olacak.

THQ Nordic başta olmak üzere pek çok oyun şirketinin yer alacağı Gamescom 2017, 22 Ağustos Salı günü başlayacak ve 26 Ağustos Cumartesi günü sona erecek.

 

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Peak Games Geçtiğimiz Geceye Damgasını Vurdu, Ama…

Peak Games Geçtiğimiz Geceye Damgasını Vurdu, Ama...


Peak Games Geçtiğimiz Geceye Damgasını Vurdu, Ama...

Yayınlanan reklam filmi büyük dikkat çekti, ancak kısa süre sonra özgün olmadığı ortaya çıktı. Peak şimdi ise süreci yargıya taşımaya hazırlanıyor. 2010 yılında İstanbul'da kurulan ve mobil uygulama alanında dünya çapında bir üne kavuşan Peak, yeni dönem hedeflerini anlatmak üzere geçtiğimiz...

Bir Başarı Hikayesi: Önce Mod Yaptılar Sonra Kendi Stüdyolarını Kurdular

Bir Başarı Hikayesi: Önce Mod Yaptılar Sonra Kendi Stüdyolarını Kurdular


Bir Başarı Hikayesi: Önce Mod Yaptılar Sonra Kendi Stüdyolarını Kurdular

Mount & Blade: Warband için mod geliştirerek yola çıkan yedi kişilik ekip, en nihayetinde kendi oyun stüdyosunu açmayı başardı. PC Gamer'dan Tom Bedford, bizim de yerli oyun geliştiricilere ısrarla ilettiğimiz "mod yapın, sonra oyununuzu yaparsınız" söylemini destekleyen bir gerçeği...

Oyunfest Haftalık Oyun Gündemi

Oyunfest Haftalık Oyun Gündemi


Oyunfest Haftalık Oyun Gündemi

Oyun dünyasında olup bitenler, bu hafta çıkışını gerçekleştiren oyunlar ve çok daha fazlası Oyun dünyasının nabzını cumadan cumaya tuttuğumuz haftalık gündemimize hoşgeldiniz Metro Exodus’un ön yükleme seçeneği Steam’e gelirken, Epic Store’u pas geçti Malumunuz, Metro Exodus'un...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir