The Wolf Among Us Sezon 2 Geliyor

The Wolf Among Us Sezon 2 Geliyor

The Walking Dead ve Batman serilerinden de yeni haberler var

Gün içinde önce firmanın iletişim müdürü Job Stauffer  Twitter üzerinden The Wolf Among Us Sezon 2’nin gelmeyeceğini duyurmuştu. Lakin aynı gün içinde firma bir video ile peşpeşe bombalarını patlattı.

Bombalardan ilki tabii ki çıkış tarihi olan 2013’ten beri beklenen The Wolf Among Us Sezon 2’nin 2018 yılında çıkacağını bizzat Bigbywolf (aşağıdaki duyuru videosunun 11 dakikasında) tarafından duyurulması oldu. Telltale Games’ten, The Wolf Among Us Sezon 2’de tamamen yeni bir hikaye anlatılacağını da öğreniyoruz.

Firmanın patlattığı ikinci bomba ise The Walking Dead ile ilgili. Tabii bu biraz üzücü olacak kanımca; çünkü 2018 yılında çıkacak yeni sezon, aynı zamanda oyunun son sezonu olacak. 2012 yılında başlayan hikaye Clementein’ın başrolünde olacağı bir sezon ile sona erecek.

Son olarak Batman’nın  The Enemy Within adındaki ve beş bölümden oluşan yeni sezonunun duyurusunu yapıldı. Yeni sezonunun ilk bölümü olan The Enigma 8 Ağustos’ta çıkışını ilk olarak PC, Xbox One, PS 4 ve Mac için yapacak, daha sonra açıklanacak bir tarihte ise mobil platformlar da oynanabilir olacak. Firma ürkütücü bulmacaları ile The Riddler’in Gotham’a gelmesi ile Batman’nin düşmanlarına karşı ”ilginç” ittifaklar arayışına gireceğini söylüyor. Ve geliştiricileri soruyor: ”Batman’ın yeni müttefiklerinden hangisine güvenmeyi seçeceksiniz?”

Telltale oyunlarının sıkı bir takipçi kitlesi olduğunu biliyoruz. The Wolf Among Us ve Batman oyunlarının yeni sezonları eminim bu kitleyi sevindirecektir. Fakat bence firmanın en başarılı oyunu The Walking Dead’in biteceği haberi beni bile üzdü. Ee ne yapalım her güzel şeyin bir sonu var.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
22
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Tom Clancy’s The Division 2 İncelemesi – Video

Tom Clancy's The Division 2 İncelemesi - Video


Tom Clancy's The Division 2 İncelemesi - Video

Tom Clancy's The Division 2 henüz çıkmışken biz de sizler için oyunu tahlil ettik, inceledik. Daha önce yeni bir inceleme tarzı benimsediğimizi şu haberimizle duyurmuştuk. İlk örneği Anthem olmuştu, şimdi ise sıra The Division 2'de! Bundan sonraki incelemelerimiz de YNP projesi üyesi olmamız...

Total War: Three Kingdoms’ın Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Total War: Three Kingdoms'ın Sistem Gereksinimleri Açıklandı!


Total War: Three Kingdoms'ın Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Total War: Three Kingdoms için sistem gereksinimlerine ilaveten çeşitli teknik bilgiler paylaşıldı. Total War Three Kingdoms'ın çıkış tarihi yavaş yavaş yaklaşıyor. 23 Mayıs'ta çıkışını gerçekleştirecek oyun için bilgi aktarımı hız kesmeden devam ediyor. Kısa bir süre önce de oyunun detaylı...

Halo Master Chief Collection PC’ye Geliyor!

Halo Master Chief Collection PC'ye Geliyor!


Halo Master Chief Collection PC'ye Geliyor!

Hem de Halo: Reach ile birlikte Halocular beri gelsin. Zira onları çok yakından ilgilendiren bir haberimiz var. Halo 1 ve 2'nin remastered'ını, Halo 3 ve 4'ün ise hafif cilalanmış halini, tüm çok oyunculu seçenekleriyle beraber oyunculara sunan Halo Master Chief Collection PC için...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir