The Wolf Among Us Sezon 2 Geliyor

The Wolf Among Us Sezon 2 Geliyor

The Walking Dead ve Batman serilerinden de yeni haberler var

Gün içinde önce firmanın iletişim müdürü Job Stauffer  Twitter üzerinden The Wolf Among Us Sezon 2’nin gelmeyeceğini duyurmuştu. Lakin aynı gün içinde firma bir video ile peşpeşe bombalarını patlattı.

Bombalardan ilki tabii ki çıkış tarihi olan 2013’ten beri beklenen The Wolf Among Us Sezon 2’nin 2018 yılında çıkacağını bizzat Bigbywolf (aşağıdaki duyuru videosunun 11 dakikasında) tarafından duyurulması oldu. Telltale Games’ten, The Wolf Among Us Sezon 2’de tamamen yeni bir hikaye anlatılacağını da öğreniyoruz.

Firmanın patlattığı ikinci bomba ise The Walking Dead ile ilgili. Tabii bu biraz üzücü olacak kanımca; çünkü 2018 yılında çıkacak yeni sezon, aynı zamanda oyunun son sezonu olacak. 2012 yılında başlayan hikaye Clementein’ın başrolünde olacağı bir sezon ile sona erecek.

Son olarak Batman’nın  The Enemy Within adındaki ve beş bölümden oluşan yeni sezonunun duyurusunu yapıldı. Yeni sezonunun ilk bölümü olan The Enigma 8 Ağustos’ta çıkışını ilk olarak PC, Xbox One, PS 4 ve Mac için yapacak, daha sonra açıklanacak bir tarihte ise mobil platformlar da oynanabilir olacak. Firma ürkütücü bulmacaları ile The Riddler’in Gotham’a gelmesi ile Batman’nin düşmanlarına karşı ”ilginç” ittifaklar arayışına gireceğini söylüyor. Ve geliştiricileri soruyor: ”Batman’ın yeni müttefiklerinden hangisine güvenmeyi seçeceksiniz?”

Telltale oyunlarının sıkı bir takipçi kitlesi olduğunu biliyoruz. The Wolf Among Us ve Batman oyunlarının yeni sezonları eminim bu kitleyi sevindirecektir. Fakat bence firmanın en başarılı oyunu The Walking Dead’in biteceği haberi beni bile üzdü. Ee ne yapalım her güzel şeyin bir sonu var.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
22
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Rage 2 İçin Ne Düşünüyoruz?

Rage 2 İçin Ne Düşünüyoruz?


Rage 2 İçin Ne Düşünüyoruz?

Rage 2 beni karışık duygulara gark eden bir yapım oldu. Böyle sevmek ile nefret etmek arasında dalga dalga gidip geldim sürekli. Bu karmakarışık duyguların sebebi, oyunu çok büyük bir heyecanla beklemiş olmam ve buna binaen hayal kırıklığına uğramam değil. Hatta Rage 2 son dönemde piyasaya...

Total War Three Kingdoms İncelemesi

Total War Three Kingdoms İncelemesi


Total War Three Kingdoms İncelemesi

23 Mayıs’da satışa sunulacak olan Total War Three Kingdoms ile Total War ailesi Çin’i, evet Çin’i ziyaret ediyor. Çoğu kişi Rome 2’nin çıkmasından sonra Medieval 3’ü gelir deniyordu, Çin söylentileri ve talepleri olsa da ihtimal verilmezken, gelen o duyuru ile çekirdek Total War kitlesi bir yana...

Pax Nova Nasıl Bir Oyun?

Pax Nova Nasıl Bir Oyun?


Pax Nova Nasıl Bir Oyun?

Pax Nova; Stellaris, Endless Space, Galactic Civilizations ve Masters of Orion serileri gibi 4x uzay stratejisi türünde bir oyun. Bu yapımlardan yegane farkı ise kendisinin şuan erken erişimde olması. Erken erişim dedim diye hemen yüzünüzü buruşturmayın, yukarıda saydıklarımın bir kısmı da...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir