The Witcher 3’ün Seslendirme Kadrosu Bir Araya Geliyor?

The Witcher 3 kadrosunda yer alan oyuncular ulvi bir amaç için toplanıyorlar.

Neden olacak, tabii ki Gwent karakterlerine yeniden o billur seslerini vermek için. The Witcher 3’te efsanevi bir iş çıkarmış olan seslendirme sanatçıları Gwent’in ayrı çıkacak oyunu için tekrar çalışmaya başlayacaklar

Bu elbette oldukça iyi bir haber. Sonuçta kimse kart oyunu diye sevdiği karakterlerin kalitesiz seslerle konuşmasını istemez. Yennefer’ın kadife gibi sesi yerine cırlak bir kadın gelse hoşunuza gider miydi? Cevap verin gider miydi? Gitmezdi tabii ki (Korkmayın, cevap verin yahu).

The Witcher 3’te neredeyse senaryoyu bırakıp deli gibi kart toplamaya  kastığım bir oyun olmuştu Gwent. Geçtiğimiz aylarda ayrı bir oyun olarak piyasaya çıkacağı dedikoduları dolanan oyun, E3 2016’da PC, PS4 ve Xbox One için duyuruldu.

10 saatlik tek kişilik senaryolar içerecek olan oyunun diğer kart oyunlarına göre paket açma konusunda daha insaflı olacağını da belirtmeden edemiyor yapımcılar. Bu da demek oluyor ki efsanevi kartlara ulaşmak daha kolay olacak sanırım.

Oyunun betasına erişmek için sizi şu linke alalım. Bu arada kart oyunları ne patladı be .

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Alper Kurt

30'u hafiften geçmiş, üslup her şey susuzluk hiçbir şey yazın felsefesini benimsemiş, bir ecnebi dili öğretmeye çalışan, oyun ve bisiklet sevdalısı yazar.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir