The Secret World İleride F2P Olabilir

MMORPG dünyasına hızlı bir giriş yapan The Secret World’un gelecek planları değişecek gibi duruyor.

Temmuz’un ilk haftası ile birlikte PC kullanıcılar için piyasaya çıkan Funcom’un son MMORPG’si The Secret World, piyasadaki birçok yüksek bütçeli online oyun gibi aylık ücret gerektiriyor. Yalnız bu düzenin değişebileceği yönünde söylentiler de yok değil.

The Secret World’un başındaki Ragnar Tornquist, oyunculara istedikleri kalitede hizmet verebilmeleri için aylık ödeme sisteminin gerekli olduğunu ve uzun bir süre daha böyle devam edeceklerini söyledi. Age of Conan örneğini de vererek, gelecekte F2P, yani ücretsiz bir düzene geçebileceklerinin de sinyallerini verdi.

World of Warcraft’ın üstünlüğünü koruduğu MMORPG dünyasına kendine has elementleri ve oynanış dinamikleri ile birlikte merhaba diyen The Secret World, bakalım zamanla nasıl bir çizgide ilerleyecek?

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Eray Uygun

"Don't hate the player, hate the game" felsefesini takip eden Eray, Oyunfest editörlüğü dışında profesyonel hayatını da özel bir şirkette Oyun Görevlisi olarak sürdürmektedir. Rol yapma oyunlarından hoşlanır, iyi müzik dinler, Carl Sagan okur, Solid Snake'i gözlerinden öper.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir