The Secret World Abonelik Modeline Son Veriyor!

The Secret World Abonelik Modeline Son Veriyor!

Electronic Arts ve Funcom’un son gözdesi The Secret World’den hayranlarına müjde! Abonelik sistemi son buluyor!

Aslında durum tam olarak sandığınız gibi değil… Az evvel aldıkları son kararı tüm Secret World takipçilerine duyuran Funcom bundan sonra abonelik modelinin The Secret World için yalnızca bir seçenek olacağını açıkladılar. Buraya kadar bir sorun yok, fakat Funcom, Secret World’ü tıpkı Guild Wars 2 gibi satın al ve oyna modeline geçirmiş durumda! Yani Free to Play bekleyenler için yine başka bahara demek dışında yapacak bir şey yok…

Satın al ve oyna modeline geçen The Secret World’ü bundan böyle 30$/30€ veya 24.99£’e satın alabilecek ve eğer Aralık ayının sonuna kadar satın alma işini gerçekleştirebilirsek bugüne dek sunulmuş tüm DLC’ler ile birlikte yeni gelecek genişleme paketine de sahip olabileceğiz. Dahası yine 31 Aralık’a kadar Secret World’ü satın alacaklar ekstradan içerisinde bir kostüm, Blood Raven adlı evcil hayvan ve yine yepyeni ve çok güçlü bir silahın bulunduğu Initiate Pack’e sahip olabilecekler.

Az yukarıda bundan böyle The Secret World için abonelik modelinin bir seçenek olarak kalacağını ifade etmiştik. İşte söz konusu yeni abonelik sistemiyle gelen değişiklikler ise şöyle oldu. Abonelik fiyatında herhangi bir değişikliğe gitmeyen Funcom, bundan böyle abone olacak oyunculara bir takım avantajlar sağlayacak. Bu avantajları da iki farklı pakette sunan yapımcı firma, Time Accelerator adında bir nesneyi abonelerine hediye edecek. 16 saatte 1 defa kullanabileceğimiz bu nesne sayesinde bir saat boyunca öldürdüğümüz yaratıklardan %100 oranında daha fazla deneyim puanı kazanabileceğiz.

Ayrıca her ay abonelere 10$ değerinde Bonus puan ve yine her ay Item of the Month adında bir hediye ve oyun içi dükkanında yapılacak alışverişlerden %10 değerinde indirim de verilecek.

Tüm bu ayrıcalıklar az gelirse Grandmaster paketine abone olabilir ve oyun içi dükkandan ekstra %10’luk bir indirim daha elde edebilirsiniz!

Üstelik eğer Aralık ayı içerisinde abonelik sistemine geçecek olursanız 3, 6 veya 12 aylık aboneliklerde %30’luk indirim de sizleri bekleyen avantajlardan!

Bunlarla da yetinmeyen Funcom oyun içi dükkanda faydalanabileceğimiz bir takım eşyaları da kullanıma sunuyor. Dilerseniz Ability Potion ile kazanacağınız yetenek puanlarını arttırabilir, dilerseniz de ücretini ödemek kaydıyla koşu hızınızı arttırabilirsiniz.

2013 ile birlikte The Secret World’ün DLC’lerini satışa sunacak Funcom, ilk olarak yeni çıkacak Issue 5 adlı DLC’yi 5 dolarlık fiyatla satışa çıkarıyor. Tüm bu güzelliklere ek olarak Funcom, ücretsiz eklenti ve geliştirmelerle oyunlarını desteklemeyi sürdüreceklerini de belirttiler.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Age of Empires 4 Kendini Gösterdi (İlk Oynanış Videosu)

Age of Empires 4 Kendini Gösterdi (İlk Oynanış Videosu)


Age of Empires 4 Kendini Gösterdi (İlk Oynanış Videosu)

https://yabgunizampasha.com/age-of-empires-4e-ait-ilk-oynanis-videosu-ve-tepkiler.html

Yeni Call of Duty Modern Warfare 2019 (İnceleme)

Yeni Call of Duty Modern Warfare 2019 (İnceleme)


Yeni Call of Duty Modern Warfare 2019 (İnceleme)

https://yabgunizampasha.com/call-of-duty-modern-warfare-incelemesi.html

Crusader Kings 3 Duyuruldu

Crusader Kings 3 Duyuruldu


Crusader Kings 3 Duyuruldu

Crusader Kings 3 duyuruldu ve çıkış tarihi verildi. https://yabgunizampasha.com/crusader-kings-3-geliyor.html

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir