The Phantom Pain Yoksa Metal Gear Solid V Mi?

VGA 10’da The Phantom Pain ile karşımıza çıkan Moby Dick Studio bizim için yeni bir isim ama videodaki çözümlemeler MGS V’i işaret ediyor!VGA 2012’de ilk özel gösterimi yapılan oyun The Phantom Pain oldu. Videoyu haberin devamında izleyebilirsiniz ama birkaç çözümlemeyi size aktarmak istiyoruz.

The Phantom Pain VGA 10’da gösterilirken ilk bilgiler de internette yayılmaya başladı. Moby Dick Studio tarafından geliştirilen oyun için konuşan CEO Joakim (K O J İ M A yazılabiliyor…) Morgen, yeni bir IP üzerinde çalıştıklarını aynı zamanda dokunaklı ve heyecan verici içeriğe sahip bir oyunu tüm oyun severlere sunmak istediklerini beyan etti. Kotaku işbirlikçi olabilir, zira gizemli CEO’muzun bu beyanını ilk veren site Kotaku oldu.

Dakikalar sonra videodaki gizemler bir bir açığa çıktı. İlk gizem, haber resmimizde kendini belli ediyor. Diğeri ise The Phantom Pain’in gösterimi biterken ekrana gelen logoda gizli. İşte o logodaki gizem:

Peki ya buna ne demeli?

Bunlar bizi kandırıyor olmasın? Yoksa Metal Gear Solid V mi geliyor? Kojima yapar mı yapar. Yok ya Metal Gear Solid V geliyor arkadaş…

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Talha Turhal

Tarih ve tarih konulu oyunların aşığı. Bu devrin adamı değil. Teknolojiyi hem seviyor hem nefret ediyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir