The International 2016 Heyecanı Başlıyor

The International 2016 Heyecanı Başlıyor

E-Sporlar tarihini en büyük turnuvası olan The International 2016 bugün başlıyor. Şimdiden kendinizi hazırlasanız iyi olur!

3 – 13 Ağustos 2016 tarihleri arasında yapılacak olan Dota 2 sezonunun en büyük turnuvası olan The International 2016 bugün başlıyor. Turnuvanın ilk aşaması Joker Kartı elemesi bugün, Grup aşaması ise 3 Ağustos ile  5 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek.olacak. Daha sonra ise KeyArena’da yapılacak olan Ana Etkinlik sahne alacak.

Yarın yapılacak olan Joker Kartı elemelerinde dört takım yarışacak. Açık elemelerde ikinci sırayı alan bu takımlar arasındaki en iyi iki takım bir üst aşama olan Grup Aşamasına gidecekler, diğer iki takım ise turnuvanın tadını izleyerek çıkarmak durumunda kalacaklar.

Joker Kartı Elemelerinde karşı karşıya gelecek takımlar ve maç programı şöyle:

Amerika Açık Elemeleri ikincisi compLexity Gaming, Çin Açık Elemeleri ikincisi ve aynı zamanda The International 2011 ikincisi EHOME, Avrupa Açık Elemeleri ikincisi Escape Gaming ve Güney Doğu Asya Açık Elemeleri ikincisi Execration karşı karşıya gelecekler.

Üç maçlık sistemde oynanacak olan ilk maçlarda EHOME vs Execration ve compLexity Gaming vs Escape Gaming karşı karşıya gelecekler. İlk maçların galipleri bir sonraki turda karşı karşıya gelecekler. Kaybeden takımlar ise bir şansa daha sahip olacaklar ve alt grupta tekrar karşı karşıya gelecekler. Alt grup maçında rakibini eleyen takım, üst gruptan gelecek rakibini bekleyecek. Üst grup maçının galibi Grup Aşamasına katılırken, Alt Grup Final maçları da Grup Aşamasının son katılımcısı ve Joker Kartı kazanan ikinci takımı bizlere sunacak.

Türkiye saati ile bu akşam 19:30’da başlayacak olan Joker Kartı Elemelerini bu adresten izleyebilirsiniz! The International 2016 yaklaşırken Dota 2 dünyasında neler olup bittiğini kaçırmayın!

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Türk Oyun Sektörü 1 Milyar Dolar İhracat Rakamına Ulaştı!

Türk Oyun Sektörü 1 Milyar Dolar İhracat Rakamına Ulaştı!


Türk Oyun Sektörü 1 Milyar Dolar İhracat Rakamına Ulaştı!

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Türk Oyun Sektörü'nün ihracatta 2018 yılında 1 milyar dolar barajını aştığını açıkladı. Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı, Türkiye Oyun Geliştiricileri Derneği (TOGED) ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ortaklığında düzenlenen etkinlikte ülkemizdeki oyun...

LG’ye Göre XBOX Kullanıcıları PS4 ve PC Oyuncularından Daha İyi!

LG'ye Göre XBOX Kullanıcıları PS4 ve PC Oyuncularından Daha İyi!


LG'ye Göre XBOX Kullanıcıları PS4 ve PC Oyuncularından Daha İyi!

Buralar karışacak, vaziyet alın Dünyaca bilinen elektronik firması LG'nin Activision ile ortaklaşa gerçekleştirdiği bir "reaksiyon" testi, başlıkta belirttiğimiz sonucu verdi. Yaklaşık 1500 kişi üzerinde yapılan denemenin sonucunda, Xbox oyuncuları en yüksek "reaksiyon" gösterme ortalamasına...

Half-Life 3 İçin Yeni Bir Umut Doğdu

Half-Life 3 İçin Yeni Bir Umut Doğdu


Half-Life 3 İçin Yeni Bir Umut Doğdu

Half-Life 2'nin yazar kadrosunda bulunan Erik Wolpaw'ın tekrardan Valve ekibine katılması Half-Life 3'ü bekleyenleri heyecanlandırdı. Oyun dünyasına altın harflerle imza atan Half-Life 2 çıkalı tam 14 yıl oldu. Bu 14 yıllık süreç içerisinde defalarca kez serinin üçüncü ve yeni oyunu için "Ha...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir