The International 2016 Heyecanı Başlıyor

The International 2016 Heyecanı Başlıyor

E-Sporlar tarihini en büyük turnuvası olan The International 2016 bugün başlıyor. Şimdiden kendinizi hazırlasanız iyi olur!

3 – 13 Ağustos 2016 tarihleri arasında yapılacak olan Dota 2 sezonunun en büyük turnuvası olan The International 2016 bugün başlıyor. Turnuvanın ilk aşaması Joker Kartı elemesi bugün, Grup aşaması ise 3 Ağustos ile  5 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek.olacak. Daha sonra ise KeyArena’da yapılacak olan Ana Etkinlik sahne alacak.

Yarın yapılacak olan Joker Kartı elemelerinde dört takım yarışacak. Açık elemelerde ikinci sırayı alan bu takımlar arasındaki en iyi iki takım bir üst aşama olan Grup Aşamasına gidecekler, diğer iki takım ise turnuvanın tadını izleyerek çıkarmak durumunda kalacaklar.

Joker Kartı Elemelerinde karşı karşıya gelecek takımlar ve maç programı şöyle:

Amerika Açık Elemeleri ikincisi compLexity Gaming, Çin Açık Elemeleri ikincisi ve aynı zamanda The International 2011 ikincisi EHOME, Avrupa Açık Elemeleri ikincisi Escape Gaming ve Güney Doğu Asya Açık Elemeleri ikincisi Execration karşı karşıya gelecekler.

Üç maçlık sistemde oynanacak olan ilk maçlarda EHOME vs Execration ve compLexity Gaming vs Escape Gaming karşı karşıya gelecekler. İlk maçların galipleri bir sonraki turda karşı karşıya gelecekler. Kaybeden takımlar ise bir şansa daha sahip olacaklar ve alt grupta tekrar karşı karşıya gelecekler. Alt grup maçında rakibini eleyen takım, üst gruptan gelecek rakibini bekleyecek. Üst grup maçının galibi Grup Aşamasına katılırken, Alt Grup Final maçları da Grup Aşamasının son katılımcısı ve Joker Kartı kazanan ikinci takımı bizlere sunacak.

Türkiye saati ile bu akşam 19:30’da başlayacak olan Joker Kartı Elemelerini bu adresten izleyebilirsiniz! The International 2016 yaklaşırken Dota 2 dünyasında neler olup bittiğini kaçırmayın!

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Elder Scrolls Online Summerset İlk Bakış

Elder Scrolls Online Summerset İlk Bakış


Elder Scrolls Online Summerset İlk Bakış

Bekleyin Kralıçam geliyorum Aldmeri Dominion oyuncuları muhtemelen Summerset ilk duyurulduğunda böyle haykırmışlardır. Haklı olarak tabi, benim gibi Uruklar ise muhtemelen içten içe homurdanmışlardır. Yani Summerset dediğiniz daha evvel oyunu yapılmamış, Elder Scrolls serisinde ise detaylıca...

Battle Royale Türünü Orta Çağ Savaşlarıyla Birleştiren Oyun: Valhall

Battle Royale Türünü Orta Çağ Savaşlarıyla Birleştiren Oyun: Valhall


Battle Royale Türünü Orta Çağ Savaşlarıyla Birleştiren Oyun: Valhall

Battle Royale türünü biraz da baltalar ve kılıçlar eşliğinde denemek istiyorsanız Valhall aradığınız oyun olabilir. Battle Royale'in gittikçe popülerleşmesi ile daha da çok yapımcı bu türe yönelip yeni oyunlar ortaya koymayı sürdürüyor. Birkaç ay önce duyurulan Valhall ise diğer Battle Royale...

Battlefield V Resmen Tanıtıldı – İlk Bilgiler Elimize Geçti

Battlefield V Resmen Tanıtıldı - İlk Bilgiler Elimize Geçti


Battlefield V Resmen Tanıtıldı - İlk Bilgiler Elimize Geçti

Battlefield V bugün gerçekleştirilen bir yayınla resmi olarak tanıtıldı. İkinci Dünya Savaşı'nı işleyecek oyun için çıkış tarihi de verildi. Bir süredir yeni Battlefield oyunun ne olacağı, neyi konu alacağı gibi sorular etrafta dolanıyor, çeşitli iddialar ortaya atılıyordu. Geliştirici firma...

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir