The International 2016 Heyecanı Başlıyor

The International 2016 Heyecanı Başlıyor

E-Sporlar tarihini en büyük turnuvası olan The International 2016 bugün başlıyor. Şimdiden kendinizi hazırlasanız iyi olur!

3 – 13 Ağustos 2016 tarihleri arasında yapılacak olan Dota 2 sezonunun en büyük turnuvası olan The International 2016 bugün başlıyor. Turnuvanın ilk aşaması Joker Kartı elemesi bugün, Grup aşaması ise 3 Ağustos ile  5 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek.olacak. Daha sonra ise KeyArena’da yapılacak olan Ana Etkinlik sahne alacak.

Yarın yapılacak olan Joker Kartı elemelerinde dört takım yarışacak. Açık elemelerde ikinci sırayı alan bu takımlar arasındaki en iyi iki takım bir üst aşama olan Grup Aşamasına gidecekler, diğer iki takım ise turnuvanın tadını izleyerek çıkarmak durumunda kalacaklar.

Joker Kartı Elemelerinde karşı karşıya gelecek takımlar ve maç programı şöyle:

Amerika Açık Elemeleri ikincisi compLexity Gaming, Çin Açık Elemeleri ikincisi ve aynı zamanda The International 2011 ikincisi EHOME, Avrupa Açık Elemeleri ikincisi Escape Gaming ve Güney Doğu Asya Açık Elemeleri ikincisi Execration karşı karşıya gelecekler.

Üç maçlık sistemde oynanacak olan ilk maçlarda EHOME vs Execration ve compLexity Gaming vs Escape Gaming karşı karşıya gelecekler. İlk maçların galipleri bir sonraki turda karşı karşıya gelecekler. Kaybeden takımlar ise bir şansa daha sahip olacaklar ve alt grupta tekrar karşı karşıya gelecekler. Alt grup maçında rakibini eleyen takım, üst gruptan gelecek rakibini bekleyecek. Üst grup maçının galibi Grup Aşamasına katılırken, Alt Grup Final maçları da Grup Aşamasının son katılımcısı ve Joker Kartı kazanan ikinci takımı bizlere sunacak.

Türkiye saati ile bu akşam 19:30’da başlayacak olan Joker Kartı Elemelerini bu adresten izleyebilirsiniz! The International 2016 yaklaşırken Dota 2 dünyasında neler olup bittiğini kaçırmayın!

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Call of Duty: Black Ops 4 İnceleme

Call of Duty: Black Ops 4 İnceleme


OFD: 77.0%

Call of Duty: Black Ops 4 İnceleme

OFD: 77.0%

Serinin nam salmış senaryo modunun terk edilip tüm ağırlığın çok oyunculu modlara verildiği Call of Duty: Black Ops 4 başarılı bir oyun mu? Geçtiğimiz yıllar Call of Duty serisi için oldukça zor anlara sahne oldu. Serinin her oyunu satış rakamları açısından tatmin edici olmayı başarsa da...

Deep Sky Derelicts İncelemesi

Deep Sky Derelicts İncelemesi


OFD: 80.0%

Deep Sky Derelicts İncelemesi

OFD: 80.0%

Uzayın ıssız ve ucu bucağı bilinmeyen derinliklerinde… Deep Sky Derelicts, pek çok oyuncunun tabiriyle, “Darkest Dungeon”un uzayda geçen versiyonu olarak kendine isim yapmış bir yapım. Peki Deep Sky Derelicts gerçekten Darkest Dungeon’un uzayda geçen versiyonu mu? Oynanışları ve yapıları çok mu...

Call of Duty: Black Ops 4’ün Türkiye Lansmanı Yapıldı

Call of Duty: Black Ops 4'ün Türkiye Lansmanı Yapıldı


Call of Duty: Black Ops 4'ün Türkiye Lansmanı Yapıldı

Call of Duty: Black Ops 4'ün Aralgame tarafından gerçekleştirilen Türkiye lansmanına sizler için katıldık. Büyük bir merakla beklediğimiz ve daha önce de iki beta aşamasının ön incelemesini yaptığımız Call of Duty: Black Ops 4 bugün resmen çıkışını gerçekleştirdi. Tüm dünyada olduğu gibi...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir