TES Online: One Tamriel E3 2016’da Duyuruldu

ZeniMax Online tarafından geliştirilen, serinin ilk ve tek MMO türündeki oyunu için TES Online: One Tamriel adlı büyük güncelleme duyuruldu.

Bethesda’nın kardeş firması ZeniMax Online Studios’un 2014 Nisan ayında çıkardığı ve sonradan The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited adlı MMO oyunu, ya da yeni adıyla The Elder Scrolls Online: One Tamriel topluluğu her geçen gün daha da büyüyor. An itibariyle TES Online’da 34 milyar canavar öldürüldü, 13 milyar görev tamamlandı, 3 milyar altın cezası ödendi, 578 milyon yengeç katledildi ve 7 milyon oyuncuya ulaşıldı!

Geçtiğimiz haftalarda PC için çıkan Dark Brotherhood adlı dördüncü DLC ile yapımcı firma, oyunun hayranlarını oldukça tatmin etti. Serinin dördüncü oyunu The Elder Scrolls IV: Oblivion’da gezdiğimiz o buram buram nostalji kokan Gold Coast bölgesinin Anvil ve Kvatch şehirlerini Elder Scrolls Online’da da arşınlayabiliyoruz. 31 Mayıs’ta PC’ye gelen Dark Brotherhood DLC’si, 14 Haziran’da PlayStation 4 ve Xbox One için yayınlanacak.

TES Online için desteklenen resmi dillerin (İngilizce, Almanca ve Fransızca) yanına bir de Japonca ekleniyor. Oyun Japonya için DMM Games tarafından yeni bir megaserver ve resmi dil paketi ile 23 Haziran tarihinde yayınlayarak daha fazla kitleye ulaşabilecek.

Yapımcılar ayrıca, Elder Scrolls Online için daha önce yapılan Adalet Sistemi ve Şampiyon Sistemi gibi yeni ve büyük bir güncelleme daha duyurdu. Oyunu tamamen değiştirecek olan güncelleme The Elder Scrolls Online: One Tamriel. Öğrendiğimiz kadarıyla One Tamriel, oyunda bulunan üç ittifaktaki (Daggerfall Covenant, Ebonheart Pact ve Aldmeri Dominion) oyuncuların birbirleri ile olan engelini kaldırarak gruplaşabilmelerini; yüksek ve düşük seviyedeki oyuncular arasındaki farkı daha önce yayınlanan Orsinium, Thieves Guild ve Dark Brotherhood DLC’lerindeki bölgelerde olduğu gibi kapatarak, oyuncuların özelliklerini bölgenin seviyesine göre de orantılıyor.

Birbirlerine düşman olan üç ittifaktaki oyuncuları nasıl birleştirecekleri ve seviye orantılama sisteminin ne kadar sağlıklı olacağı şüpheli. Belki de sinematik fragmanlarda olduğu gibi, ortak düşman olan Molag Bal ve ordusuna karşı oyuncuların birleşebileceğini düşünebiliriz.

The Elder Scrolls Online: One Tamriel güncellemesi bu sonbahar aylarında yayınlanacak ve hep birlikte öğreneceğiz!

E3 2016 Konferansları Ve Fuar Alanını Canlı/Tekrar İzleyin!

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Savaş Coruh

Başta RPG türevleri, ardından RTS ve TBS türü oyun hastası. Bethesda Softworks fanatiği olarak da bilinir. Her zaman için Orta-dünya'da Saruman, Çok Çok Uzak Galaksi'de Sithler ve Elder Scrolls'ta Karanlık Kardeşlik gibi dışlanan tarafta olmuştur. Oyunlarda en azılı haydut, en pis hırsız veya eli kanlı bir vampirdir. Bethesda rulez...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir