Telltale’in Walking Dead’inin 2.Sezonu Yola Çıktı!

Telltale Games’in geçtiğimiz yıla damga vuran korku – macera oyun dizisi Walking Dead’in 2. Sezonuna ait ilk teaser yayımlandı!

Daha önceleri The Evil Within, Call of Duty: Ghost gibi bir çok oyunda gördüğümüz biçimde Twitter üzerinden mini video klipler yayımlamaya imkan tanıyan Vine’ın kullanıldığı ve “Day 2” başlığı taşıyan teaser’da birçok dosyanın serildiği bir masada “Vince” ismiyle dikkat çeken yeni bir karakter görünüyor. Ayrıca dikkatli gözler “Evacuation Notice” (Tahliye Uyarısı) başlığıyla birtakım kuralların sıralandığını da fark edeceklerdir.

Bundan yola çıkan bir grup bulmaca meraklısı şimdiden yeni sezonun yanı sıra tahliyenin başladığı ilk günlere döndürecek bir ara bölümün de hazırlanıyor olabileceğini iddia ettiler bile.

 

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir