Telltale Games Yapımı The Walking Dead Season 3’den Yeni Bilgiler

Telltale Games Yapımı The Walking Dead Season 3’den Yeni Bilgiler

San Diego’da düzenlenen Comic Con’a katılan Telltale Games, Walking Dead’in üçüncü sezonu hakkında yepyeni bilgileri oyunculara sundu.

İkinci sezonuyla tadı damağımızda kalan The Walking Dead oyun serisinin devamının geleceği birkaç ay önce doğrulanmıştı. Şimdi de San Diego Comic-Con’a katılan Telltale Games, oyunun üçüncü sezonu hakkında bazı bilgiler ve resimler paylaştı.

İkinci sezondaki ana karakterimiz Clementine; aradan geçen birkaç yılın ardından daha soğukkanlı ve artık çevresine uyum sağlamış genç bir kız. İkinci oynanabilir karakterimiz olacak Javier; bu kıyameti andıran ortamda ailesini korumaya çalışan biri olarak karşımıza çıkacak. Oyun içerisinde bu karakterler arasında belli zamanlarda geçiş yapacak olmamıza rağmen ikisini de eş zamanlı olarak yönetemeyeceğiz.

Telltale Games seriye bu sezonla dahil olacak oyuncular için, Clementine’ın geçmişi hakkında bol bol bilginin oyunda bulunacağını belirtti. Önceki sezonları oynamış oyuncular ise geçmiş sezonlarda karşılaştıkları kişileri görecek, yaptıkları seçimler doğrultusunda yeni olaylarla karşılaşacaklar. Ayrıca eski sezonların kayıt dosyalarını yeni oyuna aktarmaya imkan sağlayacak bir sistem hazırlanıyor.

Verdiğimiz kararların hikaye ilerleyişinde kilit rol oynayacağı The Walking Dead: Season 3’nin sonbahar döneminde çıkış yapması bekleniyor. Yayınlanan yeni resimlere aşağıdan göz atabilirsiniz.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Rage 2 İçin Ne Düşünüyoruz?

Rage 2 İçin Ne Düşünüyoruz?


Rage 2 İçin Ne Düşünüyoruz?

Rage 2 beni karışık duygulara gark eden bir yapım oldu. Böyle sevmek ile nefret etmek arasında dalga dalga gidip geldim sürekli. Bu karmakarışık duyguların sebebi, oyunu çok büyük bir heyecanla beklemiş olmam ve buna binaen hayal kırıklığına uğramam değil. Hatta Rage 2 son dönemde piyasaya...

Total War Three Kingdoms İncelemesi

Total War Three Kingdoms İncelemesi


Total War Three Kingdoms İncelemesi

23 Mayıs’da satışa sunulacak olan Total War Three Kingdoms ile Total War ailesi Çin’i, evet Çin’i ziyaret ediyor. Çoğu kişi Rome 2’nin çıkmasından sonra Medieval 3’ü gelir deniyordu, Çin söylentileri ve talepleri olsa da ihtimal verilmezken, gelen o duyuru ile çekirdek Total War kitlesi bir yana...

Pax Nova Nasıl Bir Oyun?

Pax Nova Nasıl Bir Oyun?


Pax Nova Nasıl Bir Oyun?

Pax Nova; Stellaris, Endless Space, Galactic Civilizations ve Masters of Orion serileri gibi 4x uzay stratejisi türünde bir oyun. Bu yapımlardan yegane farkı ise kendisinin şuan erken erişimde olması. Erken erişim dedim diye hemen yüzünüzü buruşturmayın, yukarıda saydıklarımın bir kısmı da...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir