Telltale Games Yapımı The Walking Dead Season 3’den Yeni Bilgiler

Telltale Games Yapımı The Walking Dead Season 3’den Yeni Bilgiler

San Diego’da düzenlenen Comic Con’a katılan Telltale Games, Walking Dead’in üçüncü sezonu hakkında yepyeni bilgileri oyunculara sundu.

İkinci sezonuyla tadı damağımızda kalan The Walking Dead oyun serisinin devamının geleceği birkaç ay önce doğrulanmıştı. Şimdi de San Diego Comic-Con’a katılan Telltale Games, oyunun üçüncü sezonu hakkında bazı bilgiler ve resimler paylaştı.

İkinci sezondaki ana karakterimiz Clementine; aradan geçen birkaç yılın ardından daha soğukkanlı ve artık çevresine uyum sağlamış genç bir kız. İkinci oynanabilir karakterimiz olacak Javier; bu kıyameti andıran ortamda ailesini korumaya çalışan biri olarak karşımıza çıkacak. Oyun içerisinde bu karakterler arasında belli zamanlarda geçiş yapacak olmamıza rağmen ikisini de eş zamanlı olarak yönetemeyeceğiz.

Telltale Games seriye bu sezonla dahil olacak oyuncular için, Clementine’ın geçmişi hakkında bol bol bilginin oyunda bulunacağını belirtti. Önceki sezonları oynamış oyuncular ise geçmiş sezonlarda karşılaştıkları kişileri görecek, yaptıkları seçimler doğrultusunda yeni olaylarla karşılaşacaklar. Ayrıca eski sezonların kayıt dosyalarını yeni oyuna aktarmaya imkan sağlayacak bir sistem hazırlanıyor.

Verdiğimiz kararların hikaye ilerleyişinde kilit rol oynayacağı The Walking Dead: Season 3’nin sonbahar döneminde çıkış yapması bekleniyor. Yayınlanan yeni resimlere aşağıdan göz atabilirsiniz.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Google Yeni Oyun Platformunu Duyurdu!

Google Yeni Oyun Platformunu Duyurdu!


Google Yeni Oyun Platformunu Duyurdu!

Dev şirket sonunda ağzındaki baklayı çıkardı   Google uzun süredir konsol/PC oyunları piyasasına adımını atmak için adım saymaktaydı. Kapalı kapılar arkasındaki anlaşmalar, eleman alımları, Project Stream ve konsol planı dedikoduları derken sonunda Google'ın yeni projesi ortaya...

Tom Clancy’s The Division 2 İncelemesi – Video

Tom Clancy's The Division 2 İncelemesi - Video


Tom Clancy's The Division 2 İncelemesi - Video

Tom Clancy's The Division 2 henüz çıkmışken biz de sizler için oyunu tahlil ettik, inceledik. Daha önce yeni bir inceleme tarzı benimsediğimizi şu haberimizle duyurmuştuk. İlk örneği Anthem olmuştu, şimdi ise sıra The Division 2'de! Bundan sonraki incelemelerimiz de YNP projesi üyesi olmamız...

Total War: Three Kingdoms’ın Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Total War: Three Kingdoms'ın Sistem Gereksinimleri Açıklandı!


Total War: Three Kingdoms'ın Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Total War: Three Kingdoms için sistem gereksinimlerine ilaveten çeşitli teknik bilgiler paylaşıldı. Total War Three Kingdoms'ın çıkış tarihi yavaş yavaş yaklaşıyor. 23 Mayıs'ta çıkışını gerçekleştirecek oyun için bilgi aktarımı hız kesmeden devam ediyor. Kısa bir süre önce de oyunun detaylı...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir