Sucker Punch Yeni Örümcek Adam Oyunu Mu Geliştiriyor?

Marvel Evreninin en sevilen süper kahramanlarından birisi olan Örümcek Adam’ın, yeni oyunu gelebilir.

Marvel Evreninde büyük bir hayran kitlesine sahip olan ve en son Captain America Civil War’da gördüğümüz Örümcek Adam, gerek filmleri, gerek oyunları olsun tüm Dünya tarafından sevilmiş ve büyük bir satış başarısı yakalamıştı. Örümcek Adam’ın bu kadar sevilmesi haliyle yeni dedikoduları da beraberinde getirmekte. Geçtiğimiz aylarda çıkan bazı dedikodulara göre, Sony’nin yeni bir stüdyo ile anlaştığını,ve yeni bir örümcek adam oyunu geliştirilmekte olduğunu ayrıca yeni Örümcek Adam oyununun projesinin adının “Untitled Spiderman PS4 Project” olduğu ve buna ilaveten oyunun sadece PS4’e çıkacağı söylenmekteydi.

Sucker Punch stüdyosunun süper kahraman oyunlarıyla ilgili geniş tecrübesinin bulunması ve süper kahraman oyunu geliştirmek için iş ilanı vermesilye ve iş ilanında “Spectacular”, yani muhteşem kelimesine yer verilmiş olması,  Sucker Punch firmasını bir adım daha öne çıkarmış durumda. Ayrıca “Spectacular” kavramı Örümcek Adam’ın çizgi romanında da karşımıza çıkmıştı.

Ayrıca, Sucker Punch’ın Animasyon Sorumlusu, Billy Harper’ın attığı Tweet bu iddiaların tekrar gündeme gelmesine neden oldu. Oğlu ile Civil War’ı iki kez izlemeye giden Harper, oğlunun resmini koyarak Civil War’ı ikinci kez izlemeye geldiğini ve bunun da bir sebebi olduğunu belirtmiş. Tüm bu gelişmelere rağmen, yeni Örümcek Adam oyunu için henüz resmi onaylamaların yapılmadığı belirtelim. Dileriz E3 fuarında, bizleri aydınlatacak daha çok bilgi paylaşımı yapılır.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Mert Gültekin

Gazetecilik Bölümü Öğrencisi ve Oyuncu.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir