Steam’den uyarı: No Man’s Sky İade Dedikodularına Kanmayın

No Man’s Sky iade politikasında bir değişiklik yok.

Oyuncuyu kandırmayı hedefleyen oyunları pek sevmiyoruz. Gıcık oluyoruz onlara. Bir kaşık dondurmada boğasımız geliyor (havalar serinlemedi hala). Geçen gün yaptığım şu haberde oyun süresine bakılmaksızın No Man’s Sky’ı iade edebileceğinizi söylemiştim.

Steam bugün No Man’s Sky’ın sayfasına özel bir ibare koymak zorunda kaldı. Bu ibarede diyor ki “Steam’in standart iade prosedürleri No Man’s Sky için de uygulanmaktadır. Herhangi bir istisnai durum mevcut değildir.” Meali 45 saat oynamışsınız oyunu, lütfen iade etmeye kalkışmayın.

İade konusunda çok katı kuralları olan Sony’nin dahi, No Man’s Sky iadelerinde daha esnek davrandığını görüyoruz. İnsanlar Reddit ve benzeri sitelerde iade aldıklarını belgeleyen başlıklar açıyorlar. Gerçi gerekli açıklamayı yaparsanız eğer Steam’le anlaşamamanız zor ama demek ki biraz fazla iade talebi geldi ki Steam böyle bir ibare koymak zorunda kaldı. Bu da Steam tarihinde bir ilk, not düşülsün lütfen.

No Man’s Sky’la ilkleri yaşamaya devam ediyoruz.

oyun-fest-no-man's-sky-iade

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Alper Kurt

30'u hafiften geçmiş, üslup her şey susuzluk hiçbir şey yazın felsefesini benimsemiş, bir ecnebi dili öğretmeye çalışan, oyun ve bisiklet sevdalısı yazar.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir