Steam Yaz İndirimleri 8. Gün Teklifleri

Steam Yaz İndirimlerinin 8. günü ve beklenen indirimler yavaş yavaş dökülmeye başladı. Steam’in bir kaç günlük kötü performansının sanırım sonuna geldik.

Dediğim gibi uzun bir süre boyunca, Steam’in güzel oyunları ne zaman indirime sokacağını bekler olmuştum. 3 gün boyunca vasat’ın biraz üstündeki oyunlarla idare ettik. Tabii aralarında iyi indirimler de vardı. Fakat Steam bugün kendini biraz daha toplamış gözüküyor.

Tek İndirimler

1-The Witcher 2

Konusu ve oynanışıyla oyun dünyasına bomba gibi düşen The Witcher, ikinci oyunuyla da bir çok sevenini kendine bağlamıştı. Steam’de Witcher 2 39,99$ yerine 15,99$’dan satışa sunulmaya başlamış ki, bence çok iyi bir indirim. Kesinlikle kaçırılmamalı.

2-Amnesia The Dark Descent

Penumbra Overture’un yapımcılarının hazırladığı Amnesia The Dark Descent, tartışmasız oyun piyasasına gelmiş en iyi korku oyunu. Her kesimden insanın korkarak oynadığı Amnesia, gerek efektleri, gerek atmosferiyle, insanı her an gerebilen bir oyun. Açıkçası ben de çok zor bitirmiştim oyunu. Korku filmlerinden hoşlanıyorsanız kesinlikle alın ve oynayın. Korku filmlerinden kısmını bilerek söylediğimi belirtmek isterim. Çünkü gerçekten film tadında. Bu tarz bir sanat eserini zor bulursunuz. Fiyatı 19,99$ yerine 4,99$

3-Fallout New Vegas

Amnesia’yı bırakıp bir sanat eserine daha geliyoruz. Fallout serisi bir çok RPG severin baş tacıdır. Nükleer bir savaşın bıraktığı izleri taşıyan bir dünyada geçmekte. Yani Wasteland. Fakat oyunun konusuna göre, savaştan sonra insanlar Vault denilen yer altı mağaralarına kaçırılmıştır. Ve nesiller boyu burada yaşamışlardır. Günün birinde bu Vault’tan çıkan adamımız dışarıda yeni bir hayatın başladığını ve o Vault’takilerin dünyada son kalan insanlar olmadığını anlar. RPGFPS tarzındaki Fallout New Vegas, oyunun Las Vegas’ta (tabii ondan geriye ne kaldıysa) geçen versiyonu. Fiyatı 19,99$ yerine 4,99$.

4-Plants Vs. Zombies

Indie oyunların etrafımızı sarmasının Plants VS. Zombies ile başladığını düşünüyorum. Çünkü bu kadar düşük bütçeyle ancak bu kadar eğlenceli bir strateji oyunu yapılabilir. Grafikleri şimdiki oyunlar gibi beklemeyin haliyle. Resimde görünen neyse o. Ama eğlenceyi had safhada bekleyebilirsiniz. Fiyatı 9,99$ yerine 2,49$.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Onur Aycan

Sene 95 o zamanlar IBM yatay kasalar vardı. Hey gidi heyyy... 486 DX2 66 Mhz desem kaç kişinin gözünden yaş gelir acaba?

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir