Steam Yaz İndirimleri 1.Gün Teklifleri

Merakla beklenen Steam Yaz İndirimleri, 12 Temmuz itibariyle başladı. 12 Temmuz’dan 22 Temmuz’a kadar sürecek olan yaz indirimleri boyunca biz de, sizin rehberiniz olma görevini üsteleneceğiz.

Oyunfest olarak Steam Yaz İndirimler boyunca her gün, sizler için indirime giren oyunları paylaşarak, onlarla ilgili ufak bilgiler sunacağız. Yararlı bir döküman olması için elimizden geleni yapacağımıza emin olabilirsiniz.

Sözlerime bugünün dikkat çeken indirimleriyle devam ediyorum. Öncelikle tek olarak indirime girmiş oyunlar için bir liste hazırlayacağız. Daha sonra ise paket olarak indirime giren oyunlara göz atacağız.

Tek İndirimler

1-Portal 2

Yaz indirimlerinde ilk göze çarpan oyunumuz Portal 2. Portal serisi dünya çapında bir çok seveni olan bir oyun. Elinizdeki Portal silahıyla açtığınız çift portallardan geçerek, amacınıza ulaşma oyunu. Bir nevi büyükler için Puzzle diyebiliriz. 19,99$ olan fiyatı ise 4,99$’a çekilmiş.

2-Total War Shogun 2

Strateji severlerin kalbini cezbedecek bir teklif. Dünya üzerinde milyonlarca fanı olan, Total War Serisinin son oyunu Shogun 2, indirimli fiyatıyla hayranlarını sevindirecek gibi görünüyor. Büyük bir haritada tur bazlı olarak oynanan oyunda, seçtiğiniz hükümdarlığı diplomatik, kültürel ve askeri alanda yönlendirerek haritaya egemen olmaya çalışıyorsunuz. Oyunun son serisi ise Japonya’da geçiyor. Samurayların arasında yeni Shogun olma savaşını kazanmaya çalışmak ise sadece 7,49$.

3-Call of Duty: Modern Warfare 3

Call of Duty serisinin son oyunu Modern Warfare 3’te Steam yaz indirimlerinden nasibini almış durumda. Modern Warfare 3’ü aslında çok anlatmamıza gerek yok. First Person Shooter oyun tarzında ipi göğüsleyen, mihenk taşı olan oyunlardan biri. İndirim ile birlikte fiyatı 69,99$’dan 34,99$’a inmiş durumda.

4-Might & Magic: Heroes VI

Heroes serisi, benim çocukluğumun oyunudur. Seriye Heroes 2 ile başlamıştım ve o oyundan sonra, arşivimin önemli bir yerini tutmuştur. Oyunumuz tur bazlı bir strateji. Fantastik bir dünyada; melekler ve şeytanların savaşı olarak geçmekte. Serinin son oyunu Heroes VI ise 49,99$ yerine 24,99$.

5-Terraria

Minecraft çılgınlığını tadan insanlara çok da yabancı gelmeyecek bir oyun olan Terraria, düşük bütçe ile yapılmış fakat oyuncuyu kendine aşırı derecede bağlayan bir yapım. Terraria; küçük bir adamın zombiler ve çeşitli şeytani yaratıklarla dolu bir dünyada, hayatta kalma mücadelesini konu ediniyor. Sizi tamamen serbest bırakan oyun, ele geçirdiğiniz madenler ile, kendi evinizi yapmanız ve silahlar ile kendizi savunmanız üzerine ilerliyor. Grafiklerin yetersiz olması ise eğlencenin az olduğu anlamına gelmiyor. Kesinlikle tavsiye edebileceğim, bu küçük ama eğlenceli yapım ise, 9,99$ yerine sadece 2,49$.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Onur Aycan

Sene 95 o zamanlar IBM yatay kasalar vardı. Hey gidi heyyy... 486 DX2 66 Mhz desem kaç kişinin gözünden yaş gelir acaba?

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir