StarCraft 2: Heart Of The Swarm İçin Tarih Verildi

Oyun literatürüne “Starteji” kavramını getiren, strateji türünün en başta sayılan örneklerinden StarCraft serisinin son halkası StarCraft 2’nin kaldığı yerden devam edeceği Heart of the Swarm’ın çıkış tarihi açıklandı!

Strateji tutkunlarının içlerini kıpır kıpır eden yegane oyun olan StarCraft’ın genişleme paketi Heart of the Swarm 12 Mart 2013’te hayranlarıyla buluşuyor. Standart sürümünün yanında Digital Deluxe Edition ve Collector’s Edition olarak iki farklı sürümle daha gelecek olan Heart of the Swarm’ın koleksiyon sürümü 79.99$’dan raflardaki yerini alacak. Bunun yanında Digital Deluxe Edition ise Blizzard’ın kendi sanal dükkanı aracılığıyla 59.99$’a satışa sunulacak.

Standart versiyona sahip kullanıcıların Deluxe’e geçebilmeleri için de bir fırsat sunan Blizzard, dilerseniz 20$ karşılığında Deluxe versiyon içeriğine sahip olabilmenize de imkan tanıyacak.

Versiyon farklarını daha bir anlaşılır kılmak isteyen Blizzard, Deluxe ve Collector’s Edition içeriklerini de bizlerle paylaştı.

Digital Deluxe versiyonu satın alacak oyuncular, Zerg Ultralisk için hazırlanan bir geliştirme olan Torrasque’a, Battle.net üzerinde kullanabilecekleri yeni portre ve çıkartmalara, WoW hesaplarına eklenecek hediye bir evcil hayvana ve Diablo III’te Queen of Blades’e özel Blade Wings adlı kanatlara ve özel bir flama sembolüne sahip olabilecekler.

Collector’s Edition sahipleri ise yukarıda saydığımız tüm içeriklere ilaveten yapım aşamasıyla ilgili bir dolu dökümanın bulunduğu “Behind the Scene” DVD veya Bluray diskine, yapımın tüm müziklerini barındıran müzik albümü diskine, 144 sayfalık sanat çalışmaları kitabına ve Zerg Rush desenli bir mousepad’e sahip olma hakkını elde edecekler.

Bu da Heart of the Swarm’ın ilk videosu!

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Tevfik Keten

Oyna oyna nereye kadar, az bilgi paylaşalım kendimize gelelim. Dedim ki oynadık bitti, eee? Sizlere bilgi paylaşmak aynı zamanda kendimi geliştirmek için buradayım.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir