StarCraft 2: Heart Of The Swarm İçin Tarih Verildi

StarCraft 2: Heart Of The Swarm İçin Tarih Verildi

Oyun literatürüne “Starteji” kavramını getiren, strateji türünün en başta sayılan örneklerinden StarCraft serisinin son halkası StarCraft 2’nin kaldığı yerden devam edeceği Heart of the Swarm’ın çıkış tarihi açıklandı!

Strateji tutkunlarının içlerini kıpır kıpır eden yegane oyun olan StarCraft’ın genişleme paketi Heart of the Swarm 12 Mart 2013’te hayranlarıyla buluşuyor. Standart sürümünün yanında Digital Deluxe Edition ve Collector’s Edition olarak iki farklı sürümle daha gelecek olan Heart of the Swarm’ın koleksiyon sürümü 79.99$’dan raflardaki yerini alacak. Bunun yanında Digital Deluxe Edition ise Blizzard’ın kendi sanal dükkanı aracılığıyla 59.99$’a satışa sunulacak.

Standart versiyona sahip kullanıcıların Deluxe’e geçebilmeleri için de bir fırsat sunan Blizzard, dilerseniz 20$ karşılığında Deluxe versiyon içeriğine sahip olabilmenize de imkan tanıyacak.

Versiyon farklarını daha bir anlaşılır kılmak isteyen Blizzard, Deluxe ve Collector’s Edition içeriklerini de bizlerle paylaştı.

Digital Deluxe versiyonu satın alacak oyuncular, Zerg Ultralisk için hazırlanan bir geliştirme olan Torrasque’a, Battle.net üzerinde kullanabilecekleri yeni portre ve çıkartmalara, WoW hesaplarına eklenecek hediye bir evcil hayvana ve Diablo III’te Queen of Blades’e özel Blade Wings adlı kanatlara ve özel bir flama sembolüne sahip olabilecekler.

Collector’s Edition sahipleri ise yukarıda saydığımız tüm içeriklere ilaveten yapım aşamasıyla ilgili bir dolu dökümanın bulunduğu “Behind the Scene” DVD veya Bluray diskine, yapımın tüm müziklerini barındıran müzik albümü diskine, 144 sayfalık sanat çalışmaları kitabına ve Zerg Rush desenli bir mousepad’e sahip olma hakkını elde edecekler.

Bu da Heart of the Swarm’ın ilk videosu!

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?

E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?


E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?

E3 2019'da büyük isimlerin konferansları nasıldı, hangi oyunlar duyuruldu ve ne düşünüyoruz? Duyurulan oyunlar hakkında detaylar, yeni duyurulanlar ve canlı yayını izlerken yaptığımız yorumlar aşağıdaki yönlendirme içeren başlıklarda mevcut. Ubisoft E3 2019 Konferansıyla Hayal Kırıklığı...

Dauntless Mercek Altında

Dauntless Mercek Altında


Dauntless Mercek Altında

Fakir adamın Monster Hunter’ı. Böyle yazınca bir kendimden tiksinmedim desem yalan olur. F2P oyunlara “fakir adamın şusu” yakıştırmasını yapmaktan hoşlanmam, lakin bu başlığın bir nedeni var. Dauntless, gerçekten, Monster Hunter World’e para vermek istemeyen oyuncuları çekmek için yapılmış...

Team Sonic Racing İnceleme

Team Sonic Racing İnceleme


Team Sonic Racing İnceleme

Hepimizin özlediği Kirpi Sonic yeni macerasında pistlerin en hızlısı olmak için mücadele veriyor. Sumo Digital’ın geliştirdiği Sonic & All-Stars Racing Transformed isimli kart yarış oyunu piyasaya sürüldüğü 2012 yılında oldukça olumlu yorumlar elde etti. Öyle ki oyunun Steam sayfasındaki...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir