Star Wars: Battlefront 2’nin Betası Başlıyor

Star Wars: Battlefront 2’nin Betası Başlıyor

Star Wars: Battlefront 2’nin önümüzdeki günlerde başlayacak olan betası yayınlanan bir video beraberinde detaylandırıldı.

2015 yılında piyasaya sürülen Star Wars: Battlefront umut vaat eden bir oyun olsa da özellikle de içerik eksikliği yüzünden beklentilerin fazlasıyla altında kalmıştı. Şimdi ise gözler devam oyunu Battlefront 2’ye çevrilmiş durumda. DICE’ın özverili bir çalışma gerçekleştirdiği Star Wars: Battlefront 2’nin haftaya başlayacak olan betasının detayları da belli oldu.

Açık Beta olarak duyurulmasına karşın betaya katılım iki aşamada gerçekleşecek. İlk aşamada oyunu ön sipariş veren kullanıcılar 4 Ekim Çarşamba gününden itibaren betaya erişebilecekler. 6 Ekim Cuma günü ise beta tüm kullanıcılara açılacak ve 9 Ekim’de son bulacak. Ayrıca betanın PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında gerçekleşeceğini belirtmeden geçmeyelim.

Beta kısa sürecek olsa da içerik anlamında zengin olduğunu söyleyebiliriz. Günlük görevler ve etkinlikler, farklı haritalarda farklı savaş modları ve tek kişilik arcade modu oyuncuları bekliyor.

Star Wars Battlefront 2, 17 Kasım 2017’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek. Ayrıca Beta için yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Commandos Serisinin Hakları El Değiştirdi – Yeni Oyun Geliyor!

Commandos Serisinin Hakları El Değiştirdi - Yeni Oyun Geliyor!


Commandos Serisinin Hakları El Değiştirdi - Yeni Oyun Geliyor!

Ünlü oyun serisi Commandos'un tüm hakları Kalypso Media isimli şirket tarafından satın alındı ve yeni oyun için çalışmalar çok yakında başlıyor. Efsane strateji tabanlı savaş oyunu serisi Commandos için çok güzel haberler geldi. Uzun süredir haber alamadığımız serinin tüm yayın ve geliştirme...

CD MEDIA TÜRKİYE’NİN ÜLKE MÜDÜRÜ LEVENT ERTOĞLU OLDU

CD MEDIA TÜRKİYE'NİN ÜLKE MÜDÜRÜ LEVENT ERTOĞLU OLDU


CD MEDIA TÜRKİYE'NİN ÜLKE MÜDÜRÜ LEVENT ERTOĞLU OLDU

Nintendo, Türkiye'ye gümbür gümbür geliyor Video oyunları, yazılım ve donanım satış, pazarlama ve dağıtım alanlarında 25 yıllık deneyime sahip olan CD Media’nın Türkiye ofisine Ülke Müdürü olarak Levent Ertoğlu atandı. 1999 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünü bitiren Levent...

The Spectrum Retreat İnceleme

The Spectrum Retreat İnceleme


OFD: 75.0%

The Spectrum Retreat İnceleme

OFD: 75.0%

The Penrose Oteli'ne hoşgeldiniz, lütfen tatilinizin tadını çıkarın(!) Bundan iki yıl önce Dan Smith isimli 18 yaşında bir genç, geliştirdiği oyun prototipi sayesinde Genç Oyun Tasarımcıları kategorisinde BAFTA Ödülü kazanmayı başarmıştı. "Spectrum" adını verdiği bulmaca tarzındaki oyun...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir