Star Wars: Battlefront 2’nin Betası Başlıyor

Star Wars: Battlefront 2’nin Betası Başlıyor

Star Wars: Battlefront 2’nin önümüzdeki günlerde başlayacak olan betası yayınlanan bir video beraberinde detaylandırıldı.

2015 yılında piyasaya sürülen Star Wars: Battlefront umut vaat eden bir oyun olsa da özellikle de içerik eksikliği yüzünden beklentilerin fazlasıyla altında kalmıştı. Şimdi ise gözler devam oyunu Battlefront 2’ye çevrilmiş durumda. DICE’ın özverili bir çalışma gerçekleştirdiği Star Wars: Battlefront 2’nin haftaya başlayacak olan betasının detayları da belli oldu.

Açık Beta olarak duyurulmasına karşın betaya katılım iki aşamada gerçekleşecek. İlk aşamada oyunu ön sipariş veren kullanıcılar 4 Ekim Çarşamba gününden itibaren betaya erişebilecekler. 6 Ekim Cuma günü ise beta tüm kullanıcılara açılacak ve 9 Ekim’de son bulacak. Ayrıca betanın PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında gerçekleşeceğini belirtmeden geçmeyelim.

Beta kısa sürecek olsa da içerik anlamında zengin olduğunu söyleyebiliriz. Günlük görevler ve etkinlikler, farklı haritalarda farklı savaş modları ve tek kişilik arcade modu oyuncuları bekliyor.

Star Wars Battlefront 2, 17 Kasım 2017’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek. Ayrıca Beta için yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Electronic Arts Mali İşler Müdürü Battlefront 2 İçin Konuştu

Electronic Arts Mali İşler Müdürü Battlefront 2 İçin Konuştu


Electronic Arts Mali İşler Müdürü Battlefront 2 İçin Konuştu

Electronic Arts Mali İşler Müdürü Blake Jorgensen son zamanlarda çok tartışılan Star Wars Battlefront II için açıklamalarda bulundu. Star Wars Battlefront II, Electronic Arts'ın izlediği politikalar sebebiyle bugünlerde bolca konuşuluyor ve eleştiriliyor. Başlıca şans kutularının ve mikro...

Football Manager 2018 İnceleme

Football Manager 2018 İnceleme


OFD: 80.0%

Football Manager 2018 İnceleme

OFD: 80.0%

Yılların eskitemediği seri Football Manager'in yeni üyesi Football Manager 2018 bu sene neler vaat ediyor? Football Manager serisinin pek çok oyuncu için ayrı bir anlam taşıdığını söylemek mümkün. Uykusuz geçen geceler, saatlerce kafa yorulan taktikler ve transferler, istenmeyen maç sonuçları...

Playstore’un Yıl Sonu Kampanyaları Başladı

Playstore'un Yıl Sonu Kampanyaları Başladı


Playstore'un Yıl Sonu Kampanyaları Başladı

2017 yılının sonlarına yaklaştığımız bu günlerde Playstore yıl sonu kampanyaları adıyla sevilen pek çok oyunu indirimli fiyatlarla kullanıcılara sunuyor. Ülkemizin önde gelen dijital oyun platformlarından Playstore'da yıl sonuna yaklaşmamızla birlikte yeni kampanyalar başladı. Oyun dünyasının...

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz