Star Wars: Battlefront 2’nin Betası Başlıyor

Star Wars: Battlefront 2’nin Betası Başlıyor

Star Wars: Battlefront 2’nin önümüzdeki günlerde başlayacak olan betası yayınlanan bir video beraberinde detaylandırıldı.

2015 yılında piyasaya sürülen Star Wars: Battlefront umut vaat eden bir oyun olsa da özellikle de içerik eksikliği yüzünden beklentilerin fazlasıyla altında kalmıştı. Şimdi ise gözler devam oyunu Battlefront 2’ye çevrilmiş durumda. DICE’ın özverili bir çalışma gerçekleştirdiği Star Wars: Battlefront 2’nin haftaya başlayacak olan betasının detayları da belli oldu.

Açık Beta olarak duyurulmasına karşın betaya katılım iki aşamada gerçekleşecek. İlk aşamada oyunu ön sipariş veren kullanıcılar 4 Ekim Çarşamba gününden itibaren betaya erişebilecekler. 6 Ekim Cuma günü ise beta tüm kullanıcılara açılacak ve 9 Ekim’de son bulacak. Ayrıca betanın PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında gerçekleşeceğini belirtmeden geçmeyelim.

Beta kısa sürecek olsa da içerik anlamında zengin olduğunu söyleyebiliriz. Günlük görevler ve etkinlikler, farklı haritalarda farklı savaş modları ve tek kişilik arcade modu oyuncuları bekliyor.

Star Wars Battlefront 2, 17 Kasım 2017’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek. Ayrıca Beta için yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Sea of Thieves Xbox One İnceleme

Sea of Thieves Xbox One İnceleme


OFD: 55.0%

Sea of Thieves Xbox One İnceleme

OFD: 55.0%

Ben denizde bir gemi, dalgalar vurur beni; ben ağaçta bir yaprak, rüzgar savurur beni… Olmadı sevgili okur, çok uğraştım ama olmadı. Dostun yarenliği iyi gelir dediler, bir de öyle denedim. Yeni tecrübelere, yeni seslere açık ol dediler, bir de yeni dostlar edinmekle zaman öldürdüm. Olmadı...

Bless Online’ın Çıkış Tarihi Duyuruldu!

Bless Online'ın Çıkış Tarihi Duyuruldu!


Bless Online'ın Çıkış Tarihi Duyuruldu!

Batıya gelişi merakla beklenen Bless Online için sonunda bir tarih verildi Bless Online batıya gelişi uzun zamandır sürüncemede olan kore yapımı MMO'lardan biri. Neredeyse aynı dönemde Kore çıkışını gerçekleştiren Black Desert dahi 2 seneye yakın zaman önce batıya, kısa süre önce de ülkemize...

Q.u.b.e 2 İnceleme

Q.u.b.e 2 İnceleme


OFD: 83.0%

Q.u.b.e 2 İnceleme

OFD: 83.0%

Qüp qüp oyunlar yapıyorlar yav Durun vurmayın. Başlığın oyunumuzla alakası yok, 2010 senesinde Minecraft’ın ilk betasını betasını gördüğümde aklımdan geçenlerdi bunlar. “Pikselleri sayılabilen, küp küp oyun yapmışlar lan” demiştim kendi kendime. Sonra ne olduysa oldu oyun patladı gitti...

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir