Star Citizen: GrimHEX’e Hoş Geldiniz!

Star Citizen Alpha 2.5 ile korsanlarımıza merhaba deyin.

Gamescom’da yayınlanan uzun video ile bizleri bir kez daha heyecanlandıran Star Citizen adım adım tam sürüme doğru gidiyor. Star Citizen’nin Alpha 2.5’a güncelleneceğini sizlere daha önce duyurmuştuk ve o beklenen güncelleme nihayet yayınlandı.

Güncelleme yeni gezegenler, gemiler, sistemler gibi oyuna yeni içeriklerin eklenmesi; gemi mekaniğinin düzenlenmesi, oyuncu sağlığı sisteminin düzenlenmesi gibi oyun mekaniğinde iyileştirme yapılması gibi içerikler barındırıyor. Bunlar beklediğimiz, bildiğimiz özelliklerdi. Star Citizen: Alpha 2.5’un getirdiği en dikkat çekici yenilik korsanlar. Korsanlar artık oyunun bir parçası haline geldi. Korsanlar yasadışı ticaretin merkezi olacak. Bu yeni özellik oyuna yeni bir mekanik kazandıracak ama asıl ilgi çekici olan şey, trailer’ında da gözümüze sokulan: GrimHEX.

Muhteşem görselliğinin gözler önüne serildiği GrimHEX, Alpha 2.5 ile gelen korsanların ana karargahı olacak. Birleşik dünya imparatorluğundan uzak kendi başına yaşamak isteyenlerin mekanı olacak GrimHEX. GrimHEX de şimdilik Skutters’ın çılgın enerjili silah oyuncakları dükkanı ve de yeni stil arayanların mekanı KC Trending kıyafet dükkanı var. Fakat bu yer altı dünyasının yeni AVM’si daha yolun başında. Avm’lerin olmazsa olmazları kafeler, iki yarış atayım diyebileceğiniz yarış pistleri ve de aksiyon arayanların gizli görevler alabilecekleri yeni mekanlar da yolda.

Getirdiği yenilliklerden ve de önünün açıklığından görülebileceği gibi GrimHEX ve korsanlar, Star Citizen’in önemli bir parçası olacak gibi görünüyor. GrimHEX’in uzaydaki yeri tabiki gizli. Yela astroid kemerinin derinliklerinde bir yerde olduğu söyleniyor. Bu korsan mekanın ya bir korsana soracaksın ya da biraz derinliklerde gezinti yapman gerek.

Buyurun GrimHEX tanıtım videosuna:

 

Bu yazıyı paylaş :

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Alper KurtEnsar Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Ensar
Ziyaretçi
Ensar

Etiketlerde neden No Man’s Sky var?

Alper Kurt
Editor

Gerçek no Man’s Sky olduğu içindir belki :p Evet, hemen mantığa bürüyüverdim.