Star Citizen Bir Haftalığına Ücretsiz Oluyor

Star Citizen Bir Haftalığına Ücretsiz Oluyor

Star Citizen’ın keşfedilebilir ilk gezegeni Hurston’ın çıkışını kutlamak için oyun bir haftalığına ücretsiz olarak sunulacak.

2012’de Kickstarter üzerindeki bir bağış kampanyasıyla yola çıkan Star Citizen o günden bugüne kadar pek çok yol kat etse de oyunun çıkışı hala bir yılan hikayesinden farksız. Ancak tüm bunlara rağmen insanlar Star Citizen’ı o kadar merakla bekliyor ki oyun için yapılan toplam bağış tutarı 200 Milyon Dolar’a dayandı. Şimdi de oyunun keşfe açık ilk gezegeni Hurston’ın çıkışını kutlamak için bir haftalık deneme süreci başlatılıyor.

23 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek deneme süreci boyunca oyuncular Hurston’ı tamamıyla keşfetme imkanı bulacaklar. Ormanlık alanlardan şehir yerleşimine, tundra topluluklarından sahil kıyılarına kadar pek çok farklı coğrafyayı barındıran Hurston’da oyuncular oldukça detaylı bir gezegen ile karşılaşacaklar. Gezegenin Lorville isimli merkezinde de oyuncular paralarını uzay gemileri için harcayabilecekler.

Free Fly (Serbest Uçuş) isimli etkinlik sayesinde oyuncular tüm uzay gemilerini ve araçları deneme imkanı bulacaklar. Uçsuz bucaksız Hurston ve Star Citizen evrenini keşfetmek için doğal olarak bir uzay gemisine ihtiyacınız olacak. Bir haftalık deneme sürecinin her gününde de oyundaki bir gemi üreticisi tüm filosunu 24 saat boyunca ücretsiz olarak sunacak.

Oyuncular Hurston’ı saatlerce değişik gemilerle dolaşmaya ilaveten yarış görevlerine katılabilecek ve webcam desteğini de bizzat deneme fırsatı bulacaklar. Ayrıca çeşitli sürprizler de oyunda bulunacak. Star Citizen üzerinde oluşan kötü imajı kırmak için bu ücretsiz deneme süreci oldukça iyi bir fırsat gibi görünüyor.

İlk olarak 2012 yılında Kickstarter üzerindeki bağış kampanyasıyla duyulan Star Citizen şu an için Alpha 3.3 aşamasında. Oyunun tam sürümünün çıkışı için henüz net bir tarih bulunmuyor. RSI sitesi üzerinden bir hesap açabilir ve ardından (muhtemelen) 23 Kasım’da yayınlanacak olan geçici oyun paketini indirerek Star Citizen’ın deneme sürecine katılım sağlayabilirsiniz.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Çıkmadan Imperator Rome Hakkında Bilgi Edinin

Çıkmadan Imperator Rome Hakkında Bilgi Edinin


Çıkmadan Imperator Rome Hakkında Bilgi Edinin

Satışa sunulmadan yeni devasa strateji oyunu Imperator Rome'u bizden öğrenin. "Paradox’un yeni eseri Imperator Rome’u çıkmadan oynuyor, sizler için tecrübe ediyoruz. Devasa strateji oyunu denince akla uzun yıllardır Paradox dışında başka bir firma gelmiyor. Geliştirdikleri oyunlar...

PlayStation 5 Hakkındaki İlk Bilgiler Geldi

PlayStation 5 Hakkındaki İlk Bilgiler Geldi


PlayStation 5 Hakkındaki İlk Bilgiler Geldi

PlayStation 4’ün Sistem Mimarisi Lideri olan Mark Cerny, gerçekleştirdiği röportajda PlayStation 5 hakkında ilk bilgileri açıkladı. Sony’nin yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5 üzerinde birkaç yıldır çalıştığını hepimiz biliyoruz. Ancak şimdiye dek birkaç ima ve sızıntı dışında elimize pek...

Role Playing Yaparken Dikkat Edin

Role Playing Yaparken Dikkat Edin


Role Playing Yaparken Dikkat Edin

Bir oyun ya da evren ile alakalı rol yaparak ilerlettiğiniz eğlenceniz baltalanırsa nasıl toparlarsınız? İşte size bir örnek. Öncelikle bu içeriğin kaynak (source) olarak https://yabgunizampasha.com olduğunu belirtelim. Daha fazla içerik, sadece oyun değik, kültür, dünya, tarih gibi nice...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir