Star Citizen Bir Haftalığına Ücretsiz Oluyor

Star Citizen Bir Haftalığına Ücretsiz Oluyor

Star Citizen’ın keşfedilebilir ilk gezegeni Hurston’ın çıkışını kutlamak için oyun bir haftalığına ücretsiz olarak sunulacak.

2012’de Kickstarter üzerindeki bir bağış kampanyasıyla yola çıkan Star Citizen o günden bugüne kadar pek çok yol kat etse de oyunun çıkışı hala bir yılan hikayesinden farksız. Ancak tüm bunlara rağmen insanlar Star Citizen’ı o kadar merakla bekliyor ki oyun için yapılan toplam bağış tutarı 200 Milyon Dolar’a dayandı. Şimdi de oyunun keşfe açık ilk gezegeni Hurston’ın çıkışını kutlamak için bir haftalık deneme süreci başlatılıyor.

23 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek deneme süreci boyunca oyuncular Hurston’ı tamamıyla keşfetme imkanı bulacaklar. Ormanlık alanlardan şehir yerleşimine, tundra topluluklarından sahil kıyılarına kadar pek çok farklı coğrafyayı barındıran Hurston’da oyuncular oldukça detaylı bir gezegen ile karşılaşacaklar. Gezegenin Lorville isimli merkezinde de oyuncular paralarını uzay gemileri için harcayabilecekler.

Free Fly (Serbest Uçuş) isimli etkinlik sayesinde oyuncular tüm uzay gemilerini ve araçları deneme imkanı bulacaklar. Uçsuz bucaksız Hurston ve Star Citizen evrenini keşfetmek için doğal olarak bir uzay gemisine ihtiyacınız olacak. Bir haftalık deneme sürecinin her gününde de oyundaki bir gemi üreticisi tüm filosunu 24 saat boyunca ücretsiz olarak sunacak.

Oyuncular Hurston’ı saatlerce değişik gemilerle dolaşmaya ilaveten yarış görevlerine katılabilecek ve webcam desteğini de bizzat deneme fırsatı bulacaklar. Ayrıca çeşitli sürprizler de oyunda bulunacak. Star Citizen üzerinde oluşan kötü imajı kırmak için bu ücretsiz deneme süreci oldukça iyi bir fırsat gibi görünüyor.

İlk olarak 2012 yılında Kickstarter üzerindeki bağış kampanyasıyla duyulan Star Citizen şu an için Alpha 3.3 aşamasında. Oyunun tam sürümünün çıkışı için henüz net bir tarih bulunmuyor. RSI sitesi üzerinden bir hesap açabilir ve ardından (muhtemelen) 23 Kasım’da yayınlanacak olan geçici oyun paketini indirerek Star Citizen’ın deneme sürecine katılım sağlayabilirsiniz.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Witcher Serisinin Crossover’ları Durdurak Bilmeden Devam Ediyor!

Witcher Serisinin Crossover'ları Durdurak Bilmeden Devam Ediyor!


Witcher Serisinin Crossover'ları Durdurak Bilmeden Devam Ediyor!

Geralt'ın bu sefer hangi oyuna misafir olduğuna inanamayacaksınız Tamam tamam, aslında inanması zor değil, sadece şaşırtıcı. Zira Geralt'ın bu seferki durağı, Soulcalibur VI'nın aksine, kendi mesleğine inanılmaz yakın bir oyun serisi. Böyle en bol canavarlısından, bol aksiyonlu bir...

Gerçek Zamanlı Strateji Oyunu Conan Unconquered Duyuruldu!

Gerçek Zamanlı Strateji Oyunu Conan Unconquered Duyuruldu!


Gerçek Zamanlı Strateji Oyunu Conan Unconquered Duyuruldu!

Petroglyph Games tarafından geliştirilen gerçek zamanlı strateji oyunu Conan Unconquered sinematik fragman eşliğinde duyuruldu. Funcom tarafından geliştirilen ve 2018'in ikinci çeyreğinde oyunculara sunulan Conan Exiles'ın ardından Barbar Conan fırtınası hız kesmeden devam ediyor. Adlarını...

Epic Games Kendi Dijital Oyun Mağazasını Açmaya Hazırlanıyor

Epic Games Kendi Dijital Oyun Mağazasını Açmaya Hazırlanıyor


Epic Games Kendi Dijital Oyun Mağazasını Açmaya Hazırlanıyor

Fortnite'ın geliştirici firması Epic Games iddialı bir karar alarak Steam'e rakip olacak yeni bir dijital oyun mağazası açıyor. Şu an oyun dünyasının en popüler birkaç oyunundan biri olan Fortnite'ın yapımcısı Epic Games, ses getirecek yeni bir karara imza attı. Epic Games Store adıyla yeni...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir