Star Citizen Bir Haftalığına Ücretsiz Oluyor

Star Citizen Bir Haftalığına Ücretsiz Oluyor

Star Citizen’ın keşfedilebilir ilk gezegeni Hurston’ın çıkışını kutlamak için oyun bir haftalığına ücretsiz olarak sunulacak.

2012’de Kickstarter üzerindeki bir bağış kampanyasıyla yola çıkan Star Citizen o günden bugüne kadar pek çok yol kat etse de oyunun çıkışı hala bir yılan hikayesinden farksız. Ancak tüm bunlara rağmen insanlar Star Citizen’ı o kadar merakla bekliyor ki oyun için yapılan toplam bağış tutarı 200 Milyon Dolar’a dayandı. Şimdi de oyunun keşfe açık ilk gezegeni Hurston’ın çıkışını kutlamak için bir haftalık deneme süreci başlatılıyor.

23 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek deneme süreci boyunca oyuncular Hurston’ı tamamıyla keşfetme imkanı bulacaklar. Ormanlık alanlardan şehir yerleşimine, tundra topluluklarından sahil kıyılarına kadar pek çok farklı coğrafyayı barındıran Hurston’da oyuncular oldukça detaylı bir gezegen ile karşılaşacaklar. Gezegenin Lorville isimli merkezinde de oyuncular paralarını uzay gemileri için harcayabilecekler.

Free Fly (Serbest Uçuş) isimli etkinlik sayesinde oyuncular tüm uzay gemilerini ve araçları deneme imkanı bulacaklar. Uçsuz bucaksız Hurston ve Star Citizen evrenini keşfetmek için doğal olarak bir uzay gemisine ihtiyacınız olacak. Bir haftalık deneme sürecinin her gününde de oyundaki bir gemi üreticisi tüm filosunu 24 saat boyunca ücretsiz olarak sunacak.

Oyuncular Hurston’ı saatlerce değişik gemilerle dolaşmaya ilaveten yarış görevlerine katılabilecek ve webcam desteğini de bizzat deneme fırsatı bulacaklar. Ayrıca çeşitli sürprizler de oyunda bulunacak. Star Citizen üzerinde oluşan kötü imajı kırmak için bu ücretsiz deneme süreci oldukça iyi bir fırsat gibi görünüyor.

İlk olarak 2012 yılında Kickstarter üzerindeki bağış kampanyasıyla duyulan Star Citizen şu an için Alpha 3.3 aşamasında. Oyunun tam sürümünün çıkışı için henüz net bir tarih bulunmuyor. RSI sitesi üzerinden bir hesap açabilir ve ardından (muhtemelen) 23 Kasım’da yayınlanacak olan geçici oyun paketini indirerek Star Citizen’ın deneme sürecine katılım sağlayabilirsiniz.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?

E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?


E3 2019 Konferanslarında Neler Yaşandı?

E3 2019'da büyük isimlerin konferansları nasıldı, hangi oyunlar duyuruldu ve ne düşünüyoruz? Duyurulan oyunlar hakkında detaylar, yeni duyurulanlar ve canlı yayını izlerken yaptığımız yorumlar aşağıdaki yönlendirme içeren başlıklarda mevcut. Ubisoft E3 2019 Konferansıyla Hayal Kırıklığı...

Dauntless Mercek Altında

Dauntless Mercek Altında


Dauntless Mercek Altında

Fakir adamın Monster Hunter’ı. Böyle yazınca bir kendimden tiksinmedim desem yalan olur. F2P oyunlara “fakir adamın şusu” yakıştırmasını yapmaktan hoşlanmam, lakin bu başlığın bir nedeni var. Dauntless, gerçekten, Monster Hunter World’e para vermek istemeyen oyuncuları çekmek için yapılmış...

Team Sonic Racing İnceleme

Team Sonic Racing İnceleme


Team Sonic Racing İnceleme

Hepimizin özlediği Kirpi Sonic yeni macerasında pistlerin en hızlısı olmak için mücadele veriyor. Sumo Digital’ın geliştirdiği Sonic & All-Stars Racing Transformed isimli kart yarış oyunu piyasaya sürüldüğü 2012 yılında oldukça olumlu yorumlar elde etti. Öyle ki oyunun Steam sayfasındaki...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir