Star Citizen Bir Haftalığına Ücretsiz Oluyor

Star Citizen Bir Haftalığına Ücretsiz Oluyor

Star Citizen’ın keşfedilebilir ilk gezegeni Hurston’ın çıkışını kutlamak için oyun bir haftalığına ücretsiz olarak sunulacak.

2012’de Kickstarter üzerindeki bir bağış kampanyasıyla yola çıkan Star Citizen o günden bugüne kadar pek çok yol kat etse de oyunun çıkışı hala bir yılan hikayesinden farksız. Ancak tüm bunlara rağmen insanlar Star Citizen’ı o kadar merakla bekliyor ki oyun için yapılan toplam bağış tutarı 200 Milyon Dolar’a dayandı. Şimdi de oyunun keşfe açık ilk gezegeni Hurston’ın çıkışını kutlamak için bir haftalık deneme süreci başlatılıyor.

23 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek deneme süreci boyunca oyuncular Hurston’ı tamamıyla keşfetme imkanı bulacaklar. Ormanlık alanlardan şehir yerleşimine, tundra topluluklarından sahil kıyılarına kadar pek çok farklı coğrafyayı barındıran Hurston’da oyuncular oldukça detaylı bir gezegen ile karşılaşacaklar. Gezegenin Lorville isimli merkezinde de oyuncular paralarını uzay gemileri için harcayabilecekler.

Free Fly (Serbest Uçuş) isimli etkinlik sayesinde oyuncular tüm uzay gemilerini ve araçları deneme imkanı bulacaklar. Uçsuz bucaksız Hurston ve Star Citizen evrenini keşfetmek için doğal olarak bir uzay gemisine ihtiyacınız olacak. Bir haftalık deneme sürecinin her gününde de oyundaki bir gemi üreticisi tüm filosunu 24 saat boyunca ücretsiz olarak sunacak.

Oyuncular Hurston’ı saatlerce değişik gemilerle dolaşmaya ilaveten yarış görevlerine katılabilecek ve webcam desteğini de bizzat deneme fırsatı bulacaklar. Ayrıca çeşitli sürprizler de oyunda bulunacak. Star Citizen üzerinde oluşan kötü imajı kırmak için bu ücretsiz deneme süreci oldukça iyi bir fırsat gibi görünüyor.

İlk olarak 2012 yılında Kickstarter üzerindeki bağış kampanyasıyla duyulan Star Citizen şu an için Alpha 3.3 aşamasında. Oyunun tam sürümünün çıkışı için henüz net bir tarih bulunmuyor. RSI sitesi üzerinden bir hesap açabilir ve ardından (muhtemelen) 23 Kasım’da yayınlanacak olan geçici oyun paketini indirerek Star Citizen’ın deneme sürecine katılım sağlayabilirsiniz.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Bir Başarı Hikayesi: Önce Mod Yaptılar Sonra Kendi Stüdyolarını Kurdular

Bir Başarı Hikayesi: Önce Mod Yaptılar Sonra Kendi Stüdyolarını Kurdular


Bir Başarı Hikayesi: Önce Mod Yaptılar Sonra Kendi Stüdyolarını Kurdular

Mount & Blade: Warband için mod geliştirerek yola çıkan yedi kişilik ekip, en nihayetinde kendi oyun stüdyosunu açmayı başardı. Mod yapımcılarının en sevdiği oyunlardan biri de Mount & Blade: Warband desek muhtemelen yanlış olmaz. Oyun dosyalarına kolay erişim ve düzenleme imkanı...

Oyunfest Haftalık Oyun Gündemi

Oyunfest Haftalık Oyun Gündemi


Oyunfest Haftalık Oyun Gündemi

Oyun dünyasında olup bitenler, bu hafta çıkışını gerçekleştiren oyunlar ve çok daha fazlası Oyun dünyasının nabzını cumadan cumaya tuttuğumuz haftalık gündemimize hoşgeldiniz Metro Exodus’un ön yükleme seçeneği Steam’e gelirken, Epic Store’u pas geçti Malumunuz, Metro Exodus'un...

Far Cry New Dawn İncelemesine Ne Oldu?

Far Cry New Dawn İncelemesine Ne Oldu?


Far Cry New Dawn İncelemesine Ne Oldu?

Normalde şu an Far Cry New Dawn incelememizi okuyor olmanız gerekiyordu. Biliyorsunuz, her daim eleştirdiğimiz bir husus var. Video içeriği Oyun Fest'te öncelemeyeceğiz, biz yazmayı seviyoruz. Eski kafalıyız evet ve bununla gurur duyuyoruz. Zira düzene ayak uydurmuyor, kendi düzenimizde...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir