Square Enix E3 2016 Planlarını Açıklıyor

E3 2016’ya az bir süre kala, firma “E3’e Doğru” isimli bir yazı serisiyle E3 planlarını sergilemeye başladı.

E3 2016’ya bir aydan kısa bir süre kaldı. Haliyle firmalar son hazırlıklarını yaparak sunumlarını en iyi hale getirmeye çalışıyorlar. Square Enix de şov öncesi kendi sitelerinde hazırladıkları yazı serisi sayesinde oyunculara şovda nelerle karşılaşacaklarını göstermeyi amaçlıyor.

E3 2016’nın başlangıç tarihi olan 14 Haziran’a kadar devam edeceği belirtilen serinin ilk bölümünde Deus Ex: Mankind Divided, Hitman, Star Ocean, ve I Am Setsuna isimli oyunlar ile yeni Just Cause 3 DLC’sinin oynanabilir demolarının ziyaretçilere sunulacağı açıklandı. Ayrıca firmanın maddi destekte bulunduğu iki bağımsız yapımı FPS bulmaca oyunu The Turing Test ve platform oyunu Black the Fall da demoda gösterilerek oyuncuların beğenisine sunulacak.

İlk bölümün sonuna geldiğimizde ise aralarında Rise of the Tomb Raider‘ın da bulunduğu diğer oyunlar hakkındaki yeni bilgileri almak için yazı serisinin ikinci bölümünü beklememiz gerektiğini görüyoruz. Anlaşılacağı üzere yoğun bir E3 programına sahip olan Square Enix’in şov için diğer planlarını hep birlikte serinin diğer bölümlerinde göreceğiz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir