Söylenti: Yeni Battlefield Oyunu Açığa Çıktı!

Söylenti: Yeni Battlefield Oyunu Açığa Çıktı!

Battlefield serisinin yeni oyunu hakkında ilk görsel ve bilgiler ortaya çıktı. Yeni oyun ile birlikte seride uzun süredir işlenmeyen 2. Dünya Savaşı’na geri dönüyoruz.

Battlefield 1 ile 1. Dünya Savaşı’na çıkarma yapan ve büyük beğeni toplayan seri, söylentilere göre sıradaki oyunla birlikte uzun süredir işlemediği 2. Dünya Savaşı konseptine geri dönecek. Venture Beat isimli sitenin EA Games’e yakın kaynaklardan edindiği bilgilere göre İkinci Dünya Savaşı temalı oyunumuzun ismi ‘Battlefield V’ olacak. Oyuna EA Games çalışanlarının ilk başlarda Battlefield 2 -serinin 2005 tarihli yapımından bağımsız- diye hitap ettiği ancak sonradan isimde değişikliğe gidildiği aktarıldı. Ayrıca oyundan ilk ekran görüntüsü de sızdırıldı:

EA Games cephesinden bu söylentiye herhangi bir yanıt gelmedi, ancak Venture Beat sayfasına göre yapımcı ve yayıncı stüdyolar da kısa zaman içerisinde Battlefield V duyurusunu yapacaklar. Ayrıca daha önce ortaya atılan Bad Company 3 iddiasının gerçek dışı olduğu, EA ve DICE’ın birkaç yıl önce modern yapımlara ara vermeyi kararlaştırdıkları belirtildi.

Yukarıdaki bilgileri aktaran bir başka kaynak US Gamer ilaveten Battlefield 1’de gördüğümüz kozmetik içerikli yağma kutularının oyunda bulunacağını aktardı. Askerimizi kişiselleştirmek için eskiye kıyasla daha çok imkan bulunacağı ve Battlefield V’in Haziran’dan itibaren EA Play üzerinden oynanabileceği bildirildi.

Söylentiler henüz açıklık kazanmasa da Battlefield 1 ve 1. Dünya Savaşı’nın ardından yeni bir oyun ve 2. Dünya Savaşı olasılığı hepimizi heyecanlandırmaya yetiyor. Bakalım yakın zamanda yapılacak açıklamalar bu durumu doğrulayacak mı, yoksa seri bambaşka bir konseptle mi karşımıza çıkacak?

 

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
11
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Red Dead Redemption 2’nin Multiplayer Modu Açığa Çıktı!

Red Dead Redemption 2'nin Multiplayer Modu Açığa Çıktı!


Red Dead Redemption 2'nin Multiplayer Modu Açığa Çıktı!

Red Dead Redemption 2'nin multiplayer modu 'Red Dead Online' hakkında ilk bilgiler verildi. Yılın en çok beklenen oyunlarından olan Red Dead Redemption 2 için artık son bir aya doğru yaklaşıyoruz. Oyunun hikaye modu hakkında elimizde pek çok bilgi bulunuyordu ve Ağustos'un ikinci haftasında...

Orta & Doğu Avrupa Oyun Ödülleri İçin Adaylıklar Belli Oldu

Orta & Doğu Avrupa Oyun Ödülleri İçin Adaylıklar Belli Oldu


Orta & Doğu Avrupa Oyun Ödülleri İçin Adaylıklar Belli Oldu

15 ülkenin katılımıyla düzenlenen Orta & Doğu Avrupa Oyun Ödülleri'nde aday olmaya hak kazanan yapımlar belli oldu. Orta ve Doğu Avrupa ülkelerindeki oyun geliştiricilerinin ödüllendirilmesini ve firmalar arasındaki iletişimin güçlendirilmesini amaçlayan Orta & Doğu Avrupa Oyun...

Alan Wake Dizi Oluyor!

Alan Wake Dizi Oluyor!


Alan Wake Dizi Oluyor!

Sevilen aksiyon/korku oyunu Alan Wake televizyon dizisi olarak karşımıza çıkacak.  İlk olarak 2010 yılında Xbox 360, ardından da 2012 yılında PC için yayınlanan aksiyon/korku oyunu Alan Wake oldukça sevilen bir yapım olmayı başarmıştı. Alan Wake ismindeki popüler korku yazarının ilham arayışı...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir