Söylenti: Yeni Battlefield Oyunu Açığa Çıktı!

Söylenti: Yeni Battlefield Oyunu Açığa Çıktı!

Battlefield serisinin yeni oyunu hakkında ilk görsel ve bilgiler ortaya çıktı. Yeni oyun ile birlikte seride uzun süredir işlenmeyen 2. Dünya Savaşı’na geri dönüyoruz.

Battlefield 1 ile 1. Dünya Savaşı’na çıkarma yapan ve büyük beğeni toplayan seri, söylentilere göre sıradaki oyunla birlikte uzun süredir işlemediği 2. Dünya Savaşı konseptine geri dönecek. Venture Beat isimli sitenin EA Games’e yakın kaynaklardan edindiği bilgilere göre İkinci Dünya Savaşı temalı oyunumuzun ismi ‘Battlefield V’ olacak. Oyuna EA Games çalışanlarının ilk başlarda Battlefield 2 -serinin 2005 tarihli yapımından bağımsız- diye hitap ettiği ancak sonradan isimde değişikliğe gidildiği aktarıldı. Ayrıca oyundan ilk ekran görüntüsü de sızdırıldı:

EA Games cephesinden bu söylentiye herhangi bir yanıt gelmedi, ancak Venture Beat sayfasına göre yapımcı ve yayıncı stüdyolar da kısa zaman içerisinde Battlefield V duyurusunu yapacaklar. Ayrıca daha önce ortaya atılan Bad Company 3 iddiasının gerçek dışı olduğu, EA ve DICE’ın birkaç yıl önce modern yapımlara ara vermeyi kararlaştırdıkları belirtildi.

Yukarıdaki bilgileri aktaran bir başka kaynak US Gamer ilaveten Battlefield 1’de gördüğümüz kozmetik içerikli yağma kutularının oyunda bulunacağını aktardı. Askerimizi kişiselleştirmek için eskiye kıyasla daha çok imkan bulunacağı ve Battlefield V’in Haziran’dan itibaren EA Play üzerinden oynanabileceği bildirildi.

Söylentiler henüz açıklık kazanmasa da Battlefield 1 ve 1. Dünya Savaşı’nın ardından yeni bir oyun ve 2. Dünya Savaşı olasılığı hepimizi heyecanlandırmaya yetiyor. Bakalım yakın zamanda yapılacak açıklamalar bu durumu doğrulayacak mı, yoksa seri bambaşka bir konseptle mi karşımıza çıkacak?

 

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
11
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Battlefield V Yapımcısı DLC’ler ve Battle Royale Modundan Bahsetti

Battlefield V Yapımcısı DLC'ler ve Battle Royale Modundan Bahsetti


Battlefield V Yapımcısı DLC'ler ve Battle Royale Modundan Bahsetti

Battlefield V yapımcı ekibi oyunda yer alacak ücretsiz DLC'lerden bahsedip neden Battle Royale modunu oyuna eklediklerini açıkladılar. Seriyi tekrardan İkinci Dünya Savaşı atmosferine taşıyacak olan Battlefield V çıkmadan bile çokça tartışılmayı başarıyor. Electronic Arts'tan beklenmeyecek...

Dünya Sağlık Örgütü Oyun Bağımlılığını Hastalık Olarak Kabul Etti

Dünya Sağlık Örgütü Oyun Bağımlılığını Hastalık Olarak Kabul Etti


Dünya Sağlık Örgütü Oyun Bağımlılığını Hastalık Olarak Kabul Etti

Birleşmiş Milletler'e bağlı olan Dünya Sağlık Örgütü aldığı son karar beraberinde oyun bağımlılığını akıl hastalığı olarak sınıflandırdı. Aşırı uzun sürelere yayılan veya aralıksız devam eden video oyun oynama seansları uzunca bir süredir hem ruh hem de beden sağlığına tehdit olarak...

Playstore Yeni İndirim Kampanyalarını Duyurdu

Playstore Yeni İndirim Kampanyalarını Duyurdu


Playstore Yeni İndirim Kampanyalarını Duyurdu

Playstore, geniş oyun yelpazesindeki bazı ürün ve serilerin indirime girdi. Bayram, Dünya Kupası ve okulların kapanışı gibi hususlarda oyuncuları unutmayan Playstore, üç yeni kampanya duyurdu. Peki hangi oyunlarda indirimler mevcut? Football Manager Kampanyası ile Football Manager 2018 ve...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir