South Park: The Stick of Truth’tan 3 Yeni Fragman Bizlerle

Ubisoft’un yayınlayacağı Obsidian Entertaintment’ın geliştirdiği, Dünyanın en absürt çizgi dizisinin oyunu South Park: The Stick of Truth’tan yeni fragmanlar yayınlandı.

Geçtiğimiz sene E3 fuarında tanıtıldığı günden bu yana hem oyuncular hemde dizinin hayranları tarafından merakla beklenen South Park: The Stick of Truth, çıkışından bir ay önce bizleri küçük TV reklamları ile karşıladı. TV’den doğma bir yapımın TV’de tanıtılmasına şaşmamak gerek. Absürt dizinin bu absürt oyununda 4 efsane karakterin, Cartman, Stan, Kyle ve Kenny’nin yanına yeni maceralar yaşamak için yeni bir karakter geliyor. Mahalleye yeni taşınan çocuk, yani biz, oyuncular! Dizinin yaratıcıları, yazarları, yönetmenleri ve yapımcıları rollerini üstlenen Trey Parker ve Matt Stone’un yapımcılarla birlikte bu oyunu geliştirmede büyük destek verdiklerini de belirtmemiz gerekir. Bu yapım belkide en iyi dizi-oyun yapımı olabilir! Tabii ki bunu bilmemiz için bir ay daha sabretmemiz gerekecek.

TV reklamlarında dizinin sıkı takipçilerinin hatırlayacağı tanıdık yüzler görmek mümkün. Mr. ve Mrs. Hankey ile Nazi Zombie Ginger Kid yan karakterlerinin geri dönüşüne oyunda şahit olacağız.

South Park: The Stick of Truth 4 Mart’ta PlayStation 3, Xbox 360 ve PC için satışa sunulacak. Yapımın Ultimate Fellowship paketi geçtiğimiz hafta tanıtılmıştı. Paket hakkında detaylı bilgi için bu haberimize göz atabilirsiniz.

İşte fragmanlar!

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Mehmet Arda Gündüz

Okan Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık öğrencisi, TaleWorlds destekçisi, Valve çevirmeni ve çeviri tutkunu.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir