South Park: The Stick of Truth Ve Ultimate Fellowship Paketi

E3 2012’de tam olarak 12 ödül alan, birkaç kez ertelenen Ubisoft yapımı South Park: The Stick of Truth, geçtiğimiz günlerde ön siparişe açıldı. Ön sipariş ile oyuna sahip olursanız, Ultimate Fellowship isimli paket sizleri bekliyor.

Bu paket ile birlikte; Necromancer Sorcerer Kostümü(Ekstra Ateş Hasarı), Ranger Elf Kostümü(Ekstra Silah Hasarı), Rogue Assassin Kostümü(Ekstra Altın) ve Holy Defender Kostümü(Ekstra Savunma) olmak üzere dört farklı kostüm ve özellikleri sizlerin olacak.

Ön sipariş vermek için; Amazon, GameStop veya BestBuy mağazalarından satın alabilirsiniz. Fakat olanaklardan dolayı bizim için en kolay yol ; Steam veya Uplay gözüküyor. Diğer bir sürpriz de Uplay cehphesinde… Eğer ön siparişi Uplay üzerinden verirseniz bu paketin yanında “Super Samurai Spaceman” isimli paket sizlerin olacak.

South Park: The Stick of Truth; PC (Windows), PlayStation 3 ve Xbox 360 için, 4 Mart 2014 tarihinde piyasaya girmeye hazırlanıyor. Şu anda baktığımızda oyunun fiyatı epey pahalı gibi gözüküyor. Eğer RPG ve South Park hayranı değilseniz pek ilginizi çekmeyecek gibi duruyor. Şimdilik sizleri yedi dakikalık oynanış görüntüsü ile baş başa bırakıyorum.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
0 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir